Aktualności, promocje...

Pewność o każdej porze roku - nowa opona Kleber Quadraxer 2

Marka Kleber przedstawia nową oponę całoroczną KLEBER Quadraxer 2, która została stworzona z myślą o kierowcach ceniących swój komfort oraz oczekujących pewności prowadzenia niezależnie od warunków na drodze.

Pewność o każdej porze roku - nowa opona Kleber Quadraxer 2

Opona całoroczna KLEBER Quadraxer 2 pozwala ograniczyć koszty i czas związane z sezonową wymianą ogumienia, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo w czasie jazdy niezależnie od pogody panującej o danej porze roku. KLEBER Quadraxer 2 oferuje kierowcom kluczowe osiągi przy zachowaniu rozsądnej ceny:

Zwiększone bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni potwierdzone kategorią B według europejskiego systemu oceny, co udało się zaledwie kilku modelom opon wielosezonowych. Droga hamowania została skrócona o 1,6 m, a ryzyko aquaplaningu zmniejszone dzięki kierunkowej rzeźbie bieżnika o układzie V i kanałom rynnowym Toboggan, które ułatwiają odprowadzanie wody.

Zwiększone bezpieczeństwo na suchej nawierzchni z drogą hamowania krótszą o 3,5 m w porównaniu do opony KLEBER poprzedniej generacji dzięki zastosowaniu lameli Flexing Points optymalizujących powierzchnię styku opony z nawierzchnią.p

Zwiększone bezpieczeństwo na śniegu dzięki zmienionemu ukierunkowaniu lameli, co zapewnia skuteczne ruszanie z miejsca i hamowanie na zaśnieżonych nawierzchniach. Osiągi te potwierdza oznaczenie 3PMSF (płatek śniegu wpisany w górę o 3 szczytach).

Zwiększone o około 9 miesięcy przebiegi w porównaniu do opon konkurencyjnych.

KLEBER Quadraxer 2 to odpowiedź na potrzeby kierowców reprezentujących coraz większą grupę konsumentów, którzy co roku decydują się na zakup około 53 milionów opon ze średniej półki. Ponadto popularność ogumienia całorocznego systematycznie rośnie w Europie i w 2014 r. osiągnęła poziom 10 milionów sprzedanych egzemplarzy. Dla porównania w 2012 r. była to mniej niż połowa tego wyniku.

Marce KLEBER zaufali już tacy producenci motoryzacyjni jak Citroën czy Peugeot, którzy zdecydowali się na montowanie opon KLEBER w ramach oryginalnego wyposażenia w kilku swoich modelach. Ponadto w opony KLEBER zostaną zaopatrzone wszytskie pojazdy oficjalnie obsługujące tegoroczny wyścig Tour de France.

KLEBER Quadraxer 2 jest dostępna w sprzedaży od maja 2016 r. w rozmiarach 17 cali i wyższych.

Marka KLEBER należy do portfolio Grupy Michelin.


Źródło: Michelin
Udostępnij

Kleber opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych