Aktualności, promocje...

Continental wyróżniony tytułem Dostawcy Roku 2015

Dział Opon firmy Continental, został wyróżniony tytułem „Dostawcy Roku 2015” przyznawanym przez koncern motoryzacyjny General Motors, do którego należą takie marki jak Buick, Cadillac, Chevrolet czy Opel.

Continental wyróżniony tytułem Dostawcy Roku 2015

W tegorocznej, 24 edycji projektu „Dostawca Roku”, General Motors (GM) wyróżnił 110 najlepszych dostawców z 17 krajów, którzy nieustannie przekraczają oczekiwania oraz wdrażając innowacyjne rozwiązania wnieśli wyjątkową wartość do współpracy z GM. Liczba laureatów ogłoszonych w tym roku jest największa od 1992 r., od kiedy koncern przyznaje wyróżnienia. To także niemal o 40 procent więcej docenionych firm w porównaniu do poprzedniego roku, w którym wyróżniono ich 79. Dział Opon Continental otrzymał nagrodę „Dostawcy Roku” po raz pierwszy.

„Naszym celem jest budowanie pozytywnych relacji z dostawcami, którzy wprowadzają do GM zorientowane na Klienta i spełniające jego oczekiwania innowacje. To także element budowania naszej pozycji jako preferowanego producenta OEM, z którym dostawcy chętnie współpracują”– komentuje Steve Kiefer, Wiceprezes GM ds. Globalnych Zakupów i Łańcucha Dostaw.

Zwycięzcy zostali wybrani spośród wszystkich dostawców przez globalny zespół GM składający się z kadry kierowniczej odpowiedzialnej za zakupy, projekty techniczne, jakość, produkcję i logistykę. Wyboru dokonano po analizie informacji dotyczących zakupów, obsługi klienta, obsługi posprzedażowej oraz logistyki.

„Czujemy się zaszczyceni i jesteśmy niezwykle dumni z przyznanej nam nagrody. Jest ona doskonałym ukoronowaniem współpracy z General Motors. Nasz zespół stale dąży do zapewnienia opon najwyższej jakości, w których wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania, stanowiące dopełnienie oferty GM. Dzięki wyróżnieniu jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani, by móc wspólnie z GM stawić czoła wszystkim przyszłym wyzwaniom przemysłu motoryzacyjnego”– powiedział Enno Straten, wiceprezes ds. obsługi klientów strategicznych pierwszego wyposażenia OEM PLT, Dział Opon Continental.


Źródło: Continental
Udostępnij

Continental opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych