Aktualności, promocje...

Continental i Schmitz Cargobull zacieśniają współpracę

Continental i Schmitz Cargobull zacieśniają swoją 30-letnią współpracę, wprowadzając oponę Conti Hybrid HT3 jako standardowe ogumienie do naczep i przyczep do pojazdów ciężarowych produkowanych przez jednego z największych i najbardziej producentów.

Opona Conti Hybrid HT3

Continental, wiodący globalny dostawca dla branży motoryzacyjnej i Schmitz Cargobull, jeden z największych i najbardziej liczących się producentów naczep na świecie, współpracują ze sobą już od ponad 30 lat. W tym czasie Continental, jako producent opon klasy premium, stał się jednym z głównych dostawców specjalistycznego ogumienia do naczep i przyczep dla Schmitz Cargobull.

Peter Matzke, Dyrektor OE Truck Tires w Continental, zauważa: „Z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość, że firma Schmitz Cargobull zdecydowała się włączyć do swojej oferty produktów OEM naszą oponę Conti Hybrid HT3. Dzięki temu nasza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna.”

Dzięki nowo opracowanemu składowi mieszanki opona Conti Hybrid HT3 wyróżnia się dłuższą żywotnością w porównaniu do swojej poprzedniczki. Poprawiono także przyczepność opony na mokrej nawierzchni. Ponadto Conti Hybrid HT3 charakteryzuje się doskonałą ekonomiką jazdy dzięki zoptymalizowaniu oporów toczenia.

Schmitz Cargobull, jako wiodący europejski producent naczep i przyczep do pojazdów ciężarowych, wyznacza standardy w zakresie wysoko wydajnych rozwiązań transportowych, między innymi dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i inteligentnym technologiom produkcji.


Źródło: Continental
Udostępnij

Continental opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych