Aktualności, promocje...

Ford wybrał opony całoroczne na pierwsze wyposażenie

Wszystkie nowe modele Forda zostaną fabrycznie wyposażone w opony Goodyear Vector 4Seasons Gen-2. Ford to kolejny, po Renault, producent samochodów, który wybrał opony wielosezonowe Goodyear.

Opony Goodyear Vector 4Seasons Gen 2-na-wyposażeniu Forda

Opony Vector 4Seasons Gen-2 będą dostępne jako opcjonalne wyposażenie fabryczne w nowych odsłonach Forda Fiesta, Focus, C-Max, Galaxy i S-Max. Dzięki nowemu ogumieniu samochody te zyskają doskonałe osiągi podczas hamowania na mokrej nawierzchni, śniegu i lodzie, co jest istotne przy obecnych warunkach pogodowych w Europie.

Opona Vector 4Seasons Gen-2 zadebiutowała na rynku kilka miesięcy temu, ale już zyskała uznanie ekspertów. W teście opon wielosezonowych magazynu „Auto Bild” zajęła pierwsze miejsce, osiągając „wzorowe” osiągi w szeregu prób i wypadając lepiej niż konkurencyjne produkty. Opona otrzymała również opinię „polecanej” w rankingu opon wielosezonowych pisma „Auto Express”. Unikalne właściwości nowego produktu Goodyeara potwierdziły też niezależne badania przeprowadzone przez międzynarodowy instytut TÜV.

„Ponad 30 lat temu stworzyliśmy segment opon wielosezonowych, który przez ten czas konsekwentnie rozwijamy, nieustannie udoskonalając nasze produkty. Pozyskana w tym czasie wiedza pozwoliła nam stworzyć kolejny wiodący produkt, Goodyear Vector 4Seasons Gen-2, który swoimi wyjątkowymi osiągami zyskał najpierw przychylność ekspertów m.in. „Auto Bild” i „Auto Express”, a teraz także klientów marki Ford. Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z tym uznanym producentem, również jeśli chodzi o opony wielosezonowe. W przyszłości chcemy zaoferować naszemu partnerowi jeszcze więcej produktów w tym segmencie, bo rośnie zainteresowanie nimi m.in. ze względu na zmiany klimatu w Europie” - powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający Goodyear ds. opon osobowych na pierwsze wyposażenie w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce.

Opona Goodyear 4Seasons Gen 2

Specyfikacje opon Vector 4Seasons Gen-2 dostępnych jako OE nowych modeli Forda

Fiesta - Vector 4Seasons Gen-2 175/65R14 82 T

Focus i C-Max - Vector 4Seasons Gen-2 215/50R17 95 V XL

Galaxy/S-Max - Vector 4Seasons Gen-2 235/55R17 103 V XL


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych