Aktualności, promocje...

Dzięki nowym etykietom łatwo dobierzesz akumulator

Który akumulator wybrać, jakie są dokładne parametry akumulatora, gdzie szukać informacji technicznych? Exide zadbał o to, aby łatwo odnaleźć właściwy typ. Wszystko dzięki nowym etykietom.

Jakie auto, taki akumulator
Na polskim rynku jest coraz więcej aut – zarówno starszych modeli, które nie potrzebują superakumulatora, modeli nowszych z bogatym wyposażeniem elektrycznym, jak i nowoczesnych pojazdów, m.in. z systemem Start-Stop. Każde auto ma inne wymagania odnośnie poboru energii z akumulatora – potrzebnej nie tylko do rozruchu silnika, ale także do zasilania urządzeń służących kontroli auta i komfortowi kierowcy. Akumulatory Exide do samochodów osobowych to technologicznie najbardziej zaawansowane rozwiązania kwasowo-ołowiowe na rynku części zamiennych. Akumulatory Exide najnowszej generacji, typu Start-Stop, charakteryzuje imponująca wydajność i żywotność, a unikatowa technologia Carbon Boost, zastosowana w akumulatorach Centra Futura i Exide Premium, zapewnia 1,5 raza szybsze ładowanie. Jednak bogata oferta akumulatorów to nie wszystko. Exide postanowił ułatwić ich wybór oraz orientację klientom, którzy poszukują właściwego modelu na własną rękę.

Etykieta akumulatorów EXIDE

Jaka etykieta, taki wybór
Etykieta akumulatora może być dobrym przewodnikiem i stanowić jasny komunikat, o który często trudno. Sam numer modelu niestety wielu z nas nic nie mówi. Dlatego Exide opracował nowe etykiety. Ich zadanie jest proste – szybka komunikacja i orientacja. Nowe etykiety w czytelny sposób prezentują parametry akumulatorów Exide i ułatwiają podjęcie właściwego wyboru. Pozwala to punktom sprzedaży na szybką kontrolę asortymentu i jest wsparciem dla klientów decydujących się na samodzielny zakup akumulatora.

Nowa etykieta zawiera najważniejsze informacje. Najistotniejsza, czyli czytelna informacja o wydajności produktu (np. pojemność 77 Ah), jest widoczna przy pierwszym kontakcie wzrokowym. W tym samym polu zaprezentowane są kolejne parametry: napięcia, prądu rozruchowego, a także graficznie zaprezentowane wymiary akumulatora, które umożliwiają szybką ocenę (co do milimetra), czy dany model zmieści się pod maską– mówi Krzysztof Najder, Product Marketing Manager Exide Technologies S.A.

Jest QR kod, więc znasz szczegóły
Czytelnie skonstruowana etykieta to podstawa, ale co, jeśli chcemy dowiedzieć się jeszcze więcej o produkcie. Aby w tym pomóc, Exide umieścił na etykietach akumulatorów także QR kody oraz adresy URL, wystarczy mieć pobraną darmową aplikację lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu, aby samodzielnie lub z pomocą sprzedawcy wpisać w wyszukiwarkę internetową krótki adres URL danego akumulatora, albo zeskanować kod QR. Otrzymamy w ten sposób natychmiastowy dostęp do informacji niedostępnych na etykiecie – do pełnych specyfikacji technicznych oraz innych użytecznych danych dotyczących np. polaryzacji, mocowania, rodzaju końcówek biegunowych, czy wreszcie instrukcji obsługi, którą sam akumulator zawiera również w postaci dodatkowej książeczki umieszczonej na tylnej jego ścianie.

W przypadku akumulatorów dobry produkt to podstawa, ale równie ważne jest jego właściwe dopasowanie do konkretnego modelu auta. Dlatego powinniśmy znać zakres parametrów, który odpowiada wymaganiom naszego pojazdu. Może nam w tym pomóc doświadczony sprzedawca Point S UNIGUM, lub dobrze zaprojektowana etykieta produktu.


Źródło: Centra
Udostępnij

akumulatory Centra porady

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych