Aktualności, promocje...

Naczepy Krone na oponach zimowych Goodyear ULTRA GRIP MAX T

Krone jest pierwszym producentem, który wybrał najnowsze opony zimowe Goodyear ULTRA GRIP MAX T na pierwsze wyposażenie swoich naczep. Producent będzie montował opony przeznaczone do pracy w trudnych warunkach zimowych - w rozmiarach 385/65R22.5 i 385/55R22.5.

Naczepy Krone na oponach zimowych Goodyear ULTRA GRIP MAX T

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Krone jako pierwszy producent pojazdów zdecydowała się na fabryczny montaż naszych najnowszych opon zimowych do naczep ULTRA GRIP MAX T. Ich doskonałe osiągi umożliwiają pojazdom pracę w trudnych warunkach zimowych” - powiedział Peter Platje, dyrektor Goodyear Dunlop ds. sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych na pierwsze wyposażenie w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Oponę ULTRA GRIP MAX T opracowano specjalnie do pracy w warunkach zimowych. Nowe ogumienie zapewnia do 40% więcej przyczepności na śniegu - i to przy zużyciu bieżnika do połowy - oraz przebiegi dłuższe o 15%. Potwierdzeniem jej właściwości są symbole trzech szczytów górskich i płatka śniegu (3PMSF) oraz M+S (ang. Mud+Snow). Nawet po zużyciu bieżnika w 50%, w dalszym ciągu kwalifikuje się do oznaczenia 3PMSF. Dzięki tej szczególnej właściwości, nowe opony zimowe Goodyear pomagają utrzymać pojazdy w ruchu i zapewniają spokój zarówno, jak i operatorom flot.

Firma Krone będzie montowała nowe ogumienie Goodyeara w dwóch wariantach: 385/65R22.5 160 K 158 L i 385/55R22.5 160 K 158 L.

W nowej linii opon zimowych Goodyear do pojazdów ciężarowych jest też dostępne ogumienie na oś kierowaną: ULTRA GRIP MAX S i na oś napędową: ULTRA GRIP MAX D, również oznaczone symbolami M+S oraz 3PMSF, będącym oficjalnymi identyfikatorem opony zimowej.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych