Aktualności, promocje...

Goodyear zapewnia dobre osiągi nowemu Renault KADJAR

Renault wybrał opony wielosezonowych Goodyear Vector 4Seasons na pierwsze wyposażenie do swojego najnowszego modelu: Renault KADJAR. Producent będzie korzystać z opon Goodyear w rozmiarze 215/60R17 96H.

Goodyear Vector 4Seasons Renault KADJAR

Goodyear Vector 4Seasons to jeden z najlepiej sprzedających się modeli w segmencie opon wielosezonowych. Swoje unikalne właściwości opona zawdzięcza technologii Weather Reactive Technology (SmartTRED plus wielosezonowa mieszanka bieżnika), która pozwala na utrzymanie kontroli nad pojazdem niezależnie od pogody. Nowe ogumienie Goodyear sprosta zarówno letnim przejażdżkom po neapolitańskiej Riwierze, jak i wspinaczce po zaśnieżonych drogach w Alpach.

Osiągi Vector 4Seasons doceniła firma Renault, która po uważnej analizie uznała oponę Goodyeara za idealne dopełnienie oferowanego modelu auta. Renault KADJAR został opracowany z myślą o podróżach tak po mieście, jak i poza nim. Dzięki oponom Goodyear Vector4Seasons samochód poradzi sobie z różnymi warunkami terenowymi i pogodowymi, co pozwoli jego użytkownikom spełniać marzenia o niepowtarzalnych przygodach.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych