Aktualności, promocje...

Nowa generacja opon zimowych Bridgestone

Opona Bridgestone Blizzak DM-V2, produkowana z mieszanki nowej generacji z zupełnie nowym wzorem bieżnika zapewni lepsze panowanie nad pojazdem w trudnych zimowych warunkach. Opona jest przeznaczona dla crossoverów i samochodów sportowo-użytkowych.

Opona Bridgestone Blizzak DM-V2

W porównaniu ze swoją poprzedniczką, oponą Blizzak DM-V1W, model Blizzak DM-V2 charakteryzuje się znacznie lepszymi osiagami w wymagajacych warunkach:

  • lepsze właściwości na lodzie:mieszanka nowej generacji Multi-Cell rozprasza wodę na nawierzchni pokrytej lodem, co przeciwdziała poślizgowi i poprawia skuteczność hamowania;
  • lepsza przyczepność:nowozaprojektowany wzór bieżnika ma o 15% więcej krawędzi bloków, co zapewnia lepszą przyczepność na śniegu i błocie pośniegowym;
  • lepsze właściwości jezdne:Bridgestone udoskonalił płaszczyznę kontaktu opony Blizzak DM-V2 z nawierzchnią pod kątem równomierności rozłożenia nacisku, dzięki czemu poprawiona została przyczepność i stabilność na lodzie.

Firma Bridgestone jest pionierem w segmencie bezkolcowych opon zimowych, które wprowadziła na rynek pod marką Blizzak już dwie dekady temu. Wciąż są one preferowaną marką wśród kierowców zmuszonych do stawiania czoła zimowym warunkom na drogach. Firma Bridgestone prowadzi szeroko zakrojone badania i opracowuje nowe technologie, starając się uzyskać jak najlepsze parametry opon przeznaczonych do eksploatacji w surowych zimowych warunkach.

Opona Blizzak DM-V2 jest najbardziej zaawansowaną oponą Bridgestone do pojazdów sportowo-użytkowych, zaprojektowaną do jazdy w najcięższych warunkach zimowych. Jest dostępna w 29 rozmiarach - do obręczy o średnicy od 15 do 20 cali, z profilem od 40 do 80 oraz z indeksami prędkości S, R i T.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych