Aktualności, promocje...

Debiut opon Dayton w segmencie ciężarowym

Bridgestone wprowadza do sprzedaży opony ciężarowe marki Dayton, wchodząc tym samym w nowy segment cenowy produktów. Producent realizuje w ten sposób swoją wielomarkową strategię handlową oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów z tego sektora.

Opony Dayton są produkowane w Europie i podlegają gwarancji jakości grupy Bridgestone. Produkty tej marki przeznaczone do użytkowania na osi kierującej, napędowej i do naczep można poddać ponownemu bieżnikowaniu.

Wykorzystując zaawansowane technologie produkcyjne oraz doświadczenie firmy Bridgestone, Dayton jest w stanie obniżyć koszty eksploatacji. Istotną różnicą w stosunku do niektórych tanich alternatyw jest to, że opony do samochodów ciężarowych Dayton mogą przejść ponowne bieżnikowanie, co nadaje karkasowi dodatkową wartość i wydłuża cykl eksploatacji!


Opony ciężarowe Dayton - D400T, D500S i D600D

Oferta obejmuje trzy flagowe produkty: D500S na oś kierującą, D600D na oś napędową oraz opony do przyczep D400T.

Opona D500S ułatwia manewrowanie, jest cicha i odporna na nieregularne zużycie. Wbudowane w nią ewakuatory kamieni ograniczą możliwość uszkodzeń, a dzięki opcji ponownego bieżnikowania karkas opony może być użytkowany dłużej.

Oponę napędową D600D zaprojektowano tak, aby zapewnić dobre właściwości jezdne w deszczu, przyczepność wtedy, kiedy kierowcy tego potrzebują oraz bezpieczeństwo i wygodę przez cały czas jazdy. Oznaczenia M+S oraz Znak Alpejski stanowią gwarancję, że opony sprawdzą się przez cały rok, nawet w zimowych warunkach. Opony te mogą być używane także w krajach, w których wprowadzono ograniczenia związane z bezpieczeństwem.

Opony do przyczep D400T marki Dayton mają zdecydowaną przewagę nad konkurencją w tym segmencie – zapewniają wysoki standard wytrzymałości, dzięki odporności na nieregularne zużycie. Ponadto można je poddawać ponownemu bieżnikowaniu.

Od września 2015 roku w sprzedaży są również dostępne opony Dayton D500S i D600D w rozmiarze 315/80 R22.5 oraz opony do przyczep D400T w rozmiarze 385/65 R22.5.

W lutym 2016 roku gama produktów zostanie poszerzona o najpowszechniejsze dla samochodów ciężarowych opony D500S i D600D w rozmiarach 295/80 R22.5 i 315/70 R22.5.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Dayton opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych