Aktualności, promocje...

Podziękowanie za wsparcie Pucharu Traktorów 2015

Stowarzyszenie rozwoju sołectwa Wielowieś, organizator Pucharu Traktorów 2015 oficjalnie podziękował nam za wsparcie zawodów, wręczając zdjęcie Urusa C-34 wykonane w technologii 3d. Puchar Traktorów Wielowieś URSUS C34

Rywalizacja ciągników w Wielowsi pod Pakością przyciągnęła nadspodziewanie dużą liczbę zainteresowanych. Według szacunków organizatorów było to kilka tysięcy osób, co jest dużym sukcasem dla tego typu imprezy. O główne trofea walczyło blisko 30 zawodników pogrupowanych na trzy kategorie - oldtimery, do 80 KM i powyżej 80 KM. Wszyscy zmierzyli się w wyścigu na 1/4 mili oraz w konkurencji zręcznościowej na dystansie 600 m.

Puchar Traktorów Wielowieś oldtimery W kategorii ciągników zabytkowych puchar Polski zdobył Hubert Kacprzak z Rycerzewka na 30-konnym traktorze niemieckiej marki Hela Diesel z 1957 r. Na drugim miejscu uplasował się Roman Kacprzak, a na trzecim Łukasz Brzykcy z Pakości.

Puchar Traktorów Wielowieś do 80 KM W kategorii ciągników z silnikami do 80 KM puchar Polski wywalczył Jerzy Wójtowicz ze Służewa na własnoręcznie skonstruowanym ciągniku z czterocylindrowy 65-konny silnik pochodzący z auta dostawczego Mercedes-Benz 207 D. Drugi był Sławomir Bryś, a trzeci Michał Szewczak.

Puchar Traktorów Wielowieś powyżej 80 KM

W kategorii ciągników z silnikami powyżej 80 KM Puchar Polski Leszek Sławinowski z miejscowości Kościeszki na 200-konnym New Holland T7.210. Na podium znaleźli się również Szymon Książek oraz Paweł Kubasik.

W trakcie zawodów widzowie mieli okazję zapoznać się z ofertą naszej firmy oraz produktami firmy Vredestein/Apollo.


Mini galeria Pucharu Polski Traktorów 2015

Udostępnij

UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych