Aktualności, promocje...

Nowy Fiat 500X na oponach Bridgestone

Najnowszy 500X to kolejny model popularnej serii Fiata 500, który opuszcza linię produkcyjną fabryki w Melfi we Włoszech wyposażony w opony Bridgestone.

Włoski producent wybrał bieżnik Turanza T001 na pierwszy montaż również do modeli 500, 500 Cabrio i 500L.

Opona Bridgestone Turanza T001

Turanza T001 to flagowy produkt Bridgestone w segmencie opon turystycznych, opracowany w celu zapewnienia pełnej harmonii pomiędzy bezpieczeństwem, komfortem, trwałością a przyjaznością dla środowiska. Opony otrzymały najwyższe wyróżnienia w niezależnych testach, w tym prestiżową ocenę "bardzo polecane" od niemieckiej organizacji ADAC i magazynu Autozeitung w 2015 r.

Fiat 500X to samochód osobowy typu crossover, dostepny w wersji z napędem na 2 koła - City Look i 4 koła - Off-Road Look. Auto otrzyma na pierwszy montaż opony Turanza w rozmiarze 225/45 R18 91V.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych