Aktualności, promocje...

Test opon letnich do SUV

Opony Grupy Goodyear Polska ponownie wykazały się w testach redakcyjnych. Tym razem eksperci magazynu „Auto Świat 4x4” sprawdzili ogumienie letnie do pojazdów typu SUV.

Na pierwszym miejscu w przygotowanym przez nich rankingu znalazła się Goodyear EfiicientGrip SUV!

Opona Goodyear EfiicientGrip SUV

Redakcja „Auto Świata” testowała opony w rozmiarze 215/65 R16 pod kątem jazdy w terenie, jazdy na mokrej oraz suchej nawierzchni. Opona EfficientGrip SUV we wszystkich obszarach otrzymała ocenę co najmniej 5, dzięki czemu w ostatecznym rankingu zdobyła pierwsze miejsce i została oceniona jako „wzorowa”. Jako jej zalety eksperci wymienili m.in. świetną przyczepność i bardzo krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni.

W opisywanym teście dobrze wypadła też inna opona z oferty Grupy Goodyear Polska, czyli Dunlop Sport BluResponse, która zajęła 5. miejsce. Produkt ten zdobył świetną ocenę 5+ za jazdę w terenie i na suchej nawierzchni. Testujący jako zalety tej opony Dunlop wymienili bardzo krótką drogę hamowania na suchej nawierzchni, wysoki poziom bezpieczeństwa w przypadku aquaplaningu, a także niski opór toczenia.

„Cieszymy się ze zwycięstwa opony Goodyear EfficientGrip SUV w teście ‘Auto Świata’. Najwyższa jakość opon i zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w trakcie jazdy na różnego rodzaju nawierzchniach są dla nas najważniejsze. Dobre wyniki naszych opon Goodyear i Dunlop w testach magazynów motoryzacyjnych odzwierciedlają naszą strategii oferowania najlepszych produktów na rynku” - powiedział Marcin Nowomiejski, Brand manager w Grupie Goodyear Polska.

Test opon letnich do SUV tabela
Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony test

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych