Aktualności, promocje...

Goodyear Wrangler DuraTrac z nagrodą Off Road 2015

Po raz trzeci z rzędu czytelnicy specjalistycznego niemieckiego magazynu Off Road uznali opony Goodyear Wrangler DuraTrac za najlepsze na rynku ogumienie do samochodów terenowych.

Opona Goodyear Wrangler DuraTrac

Produkt Goodyeara zdobył 30% głosów, a więc najwięcej spośród 10 ocenianych modeli i tym samym otrzymał nagrodę Off Road 2015 w kategorii „Opony trakcyjne”.

Inżynierowie Goodyeara projektowali opony Wrangler DuraTrac z myślą o kierowcach, którzy chcieliby cieszyć się właściwościami swoich terenówek bez względu na to, dokąd się wybiorą. Kolejne wyróżnienie dla tego produktu to sygnał, że ten cel udało się w pełni zrealizować. Cieszymy się, że opony marki Goodyear zyskały tak dużą popularność i rzesze wiernych fanów wśród wymagających użytkowników aut 4x4” – powiedział Marcin Nowomiejski, Brand manager Grupy Goodyear Polska.

Opony Goodyear Wrangler DuraTrac zostały zaprojektowane w odpowiedzi na rosnące potrzeby amatorów jazdy terenowej. Wyposażone w technologię TractiveGroove zapewniają pewną trakcję w trudnym terenie, nawet na kamienistych bezdrożach. Produkt Goodyeara sprawdza się także w grząskim błocie, a nawet w warunkach śnieżnych, co potwierdza symbol M+S (ang. Mud and Snow) na etykiecie ogumienia.

Te unikalne właściwości to zasługa dwóch elementów: lameli przeciwpoślizgowych i samoczyszczących klocków bieżnika na barku opony. Pierwszy z nich wzmacnia własności trakcyjne ogumienia, natomiast drugi zapewnia szybkie usuwanie żwiru, piasku i błota. Ponadto, Wrangler DuraTrac posiada również rant ochronny na obręczy, zapobiegający jej przypadkowemu uszkodzeniu, np. przy uderzeniu w krawężnik. Dzięki temu użytkownicy aut terenowych mogą cieszyć się stabilną jazdą bez względu na warunki drogowe.

Co ciekawe, w przypadku opon Goodyear Wrangler DuraTrac, w parze z dobrym prowadzeniem idzie także cicha praca, co jest trudne do uzyskania w przypadku aut terenowych. To wszystko sprawia, że ogumienie Goodyeara cieszy się dużym uznaniem wśród miłośników samochodów z napędem na 4 koła również w Polsce. O jakości tego modelu świadczy również fakt, że wybierają go profesjonalni kierowcy rajdowi. W Polsce z powodzeniem rywalizuje na nim RMF 4RACING Team, który w ubiegłym roku zdobył Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych.

W związku z rosnącą popularność aut z napędem 4x4 lub typu SUV, opony Wrangler DuraTrac są dostępne na rynku w wielu rozmiarach i nadają się do szerokiej gamy aut terenowych. Ich wytwarzaniem zajmują się fabryki Goodyeara w Stanach Zjednoczonych oraz, należące do amerykańskiego koncernu, niemieckie zakłady Fulda.

Konkurs na nagrody OffRoad jest organizowany od 1982 r. Czytelnicy wybierają w nim najlepsze pojazdy typu off-road w 12 kategoriach oraz najlepszą oponę trakcyjną.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych