Promocja Yanosik R - darmowa transmisja danych

Każdy, kto zakupi Yanosika R z limitowanej edycji otrzyma darmową transmisję danych do końca 2015 r. Pospiesz się, aby jak najdłużej cieszyć się bezpłatną transmisją danych.

Promocja Yanosik R

Yanosik to interaktywny komunikator dla kierowców. Proste urządzenie, które łączy w sobie potencjał CB radia i urządzeń GPS (lokalizatorów fotoradarów itp.).
Kierowca, który używa Yanosika podczas jazdy nie tylko otrzymuje głosowe ostrzeżenia o zbliżaniu się do miejsc w których zlokalizowany jest np. fotoradar, ale także o różnych wydarzeniach drogowych (kontrole radarowe, patrole mobilne, wypadki).
Yanosik umożliwia użytkownikowi ostrzeganie o niebezpieczeństwach innych kierowców. Dzięki zgłoszeniom system jest błyskawicznie aktualizowany i ostrzega o większym zakresie zagrożeń niż urządzenia oferowane do tej pory na rynku.

Zestaw obejmuje urządzenie Yanosik z transmisją danych do końca roku 2015.
W opakowaniu znajduje się:
- urządzenie Yanosik
- kabel zasilający urządzenie z gniazdka zapalniczki samochodowej
- zestaw rzepów do prostego zamocowania urządzenia w aucie
- instrukcja obsługi

Dodatkowo otrzymasz również:
- odblaskową naklejkę portalu Yanosik – na auta użytkowników Yanosika
- ściereczkę do czyszczenia deski rozdzielczej przed ew. przyklejeniem rzepu

Produkt dostępny w sieci serwisów Point S UNIGUM.


Źródło: Neptis
Udostępnij

akcesoria Neptis

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj