Aktualności, promocje...

Nowy Jeep Renegade na oponach Goodyear

Opony Goodyear EfficientGrip SUV oraz Vector4Seasons zapewnią komfort i ekonomiczną jazdę nowym Jeepem Renegade.

Kierowcy, którzy chcą poczuć wolność i zasmakować terenowych przygód, zachowując przy tym komfort i ekonomikę jazdy, nareszcie będą mogli spełnić swoje pragnienie. Na rynku pojawił się nowy Jeep Renegade wyposażony w dwa modele opon Goodyear. Współpraca dwóch znanych marek zapewni użytkownikom nowego auta najlepsze w klasie połączenie właściwości terenowych z efektywnością paliwową.

Nowy Jeep Renegade na oponach GoodyearNowy Jeep Renegade na oponach Goodyear

Jeep Renegade to efekt amerykańsko-włoskiej współpracy. Określany jako miejska terenówka, na tle konkurencji wyróżnia się stylistyką, ale i praktycznością. Jego dopełnieniem mają być opony Goodyear, które pojawią się na podstawowym wyposażeniu auta w dwóch wersjach: Goodyear EfficientGrip SUV w rozmiarze 215/65R16 98H i Goodyear Vector4Seasons w dwóch rozmiarach – 215/60R17 96V LHD oraz 215/60R17 96V RHD.

Jeep Renegade jest pierwszym modelem tej marki w segmencie małych aut klasy SUV. Klienci, którzy zdecydują się na jego zakup mogą wybierać w kilku wersjach wyposażenia - Sport, Longitude, Limited i Trailhawk. Nowy „globtroter” Jeepa to produkt globalny, sprzedawany będzie w ponad stu krajach.

„Z przyjemnością oferujemy opony, które pasują do drogowych i terenowych zastosowań stylowego i energicznego Renegade’a. Linia EfficientGrip oferuje wyjątkową efektywność paliwową i krótką drogę hamowania, a Vector4Seasons całoroczną sprawność i doskonałą trakcję w każdych warunkach drogowych. Wierzymy, że współpraca z nowym partnerem będzie owocna, tym bardziej, że Goodyear – podobnie jak Jeep – może pochwalić się długą tradycją tworzenia produktów niezbędnych przy podejmowania kolejnych wyzwań” – powiedział Alexis Bortoluzzi, dyrektor marki i strategii opon osobowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych