Aktualności, promocje...

Continental na pierwszym wyposażeniu Skody Superb

Opony ContiEcoContact 5 i ContiPremiumContact 5 zostały wybrane jako fabryczne wyposażenie najnowszej Skody Superb.

Trzecia, najnowsza generacja przestronnej czeskiej limuzyny jest wyposażona w opony Continental w rozmiarze 215/55 R 17 V. Oba modele są montowane w fabryce Skody w miejscowości Kvasiny. Zaledwie 180 km dalej znajduje się fabryka opon Continental Otrokovice, gdzie produkowane są opony ContiEcoContact 5.


Opona ContiEcoContact 5
ContiEcoContact 5 to opona przeznaczona dla kierowców pokonujących dłuższe trasy, którzy przywiązują dużą wagę do niskiego poziomu zużycia paliwa. Wzór bieżnika opony zapewnia lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni, co gwarantuje większe bezpieczeństwo podczas hamowania. Opona jest rekomendowana dla kierowców, którym zależy na wieloletniej trwałości opony.


Opona ContiPremiumContact 5
Natomiast ContiPremiumContact 5 to wszechstronna opona letnia łącząca najlepsze osiągi i bezpieczeństwo. Została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej dostosowywała się do stylu jazdy, zapewniając doskonałą przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni, niezależnie od warunków pogodowych.

Dzięki różnym właściwościom obu modeli opon Continental przeznaczonych dla tego samego segmentu pojazdów, producenci aut i kierowcy mogą wybrać opony dopasowane od indywidualnych potrzeb. W efekcie jazda jest bardziej bezpieczna i komfortowa.


Źródło: Continental
Udostępnij

Continental opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych