Continental najlepszą marką czytelników AutoBild

Continental po raz kolejny został doceniony przez czytelników „AutoBild” za znakomitą jakość oraz korzystny stosunek jakości do ceny.

Blisko 30 tys. fanów motoryzacji wzięło udział w tegorocznym plebiscycie redakcji „AutoBild”. Decyzją czytelników Continental został zwycięzcą w kategorii opony, otrzymując tytuł „Najlepsza marka we wszystkich klasach" (wydanie magazynu z 10 kwietnia).

Prawie dwie trzecie respondentów biorących udział w badaniu (69 proc. głosów) wskazało na wysoką jakość opon Continental. Ponadto, zdaniem 33 proc. czytelników marka zajmuje pierwsze miejsce jeśli chodzi o korzystny stosunek jakości do ceny. Kolejnym elementem docenionym przez niemieckich kierowców jest sportowy charakter opon Continental. Choć marka nie jest bezpośrednio kojarzona ze sportami motorowymi, wybrało ją aż 48 proc. badanych, co daje wysokie trzecie miejsce w plebiscycie.

Cieszymy się bardzo, że Continental, nasza marka opon premium, spotkała się z tak dużym uznaniem czytelników „AutoBild”. Głos użytkowników oraz ich osobiste doświadczenia mają dla nas ogromne znaczenie. Stanowią też znakomitą motywację do dalszej pracy, aby utrzymać czołową pozycję w przyszłości” – komentuje Ewa Ostapczuk-Wasilewska Media Communication Manager Continental Opony Polska


Źródło: Continental
Udostępnij

Continental opony test

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj