Aktualności, promocje...

Yanosik DVR - nawigacja, antyradar, wideorejestrator

Yanosik DVR to asystent kierowcy nowej generacji, w którym zintegrowano nawigację, antyradar i kamerę samochodową. Urządzenie stworzono z myślą o kierowcach, którzy chcą być pewni sytuacji na drodze.

Yanosik DVR

Yanosik DVR to najnowsza wersja asystenta kierowcy, wzbogacona o możliwość rejestrowania zdarzeń na drodze. Funkcja DVR (Digital Video Recorder) pozwala na nagrania z trasy i automatyczny ich zapis. Nie jest ona jedynie dodatkiem do systemu – jej zastosowanie w drogowych warunkach jest wyjątkowo praktyczne. Nagrania pozwalają rozwiewać wątpliwości w przypadku kolizji, wypadku czy w nieprzewidzianych zdarzeniach.

Yanosik DVR informuje o aktualnych zdarzeniach na drodze takich jak: fotoradary, kontrole prędkości, wypadki, roboty drogowe czy patrole policji. Kierowca otrzymuje wszystkie komunikaty w postaci graficznej oraz głosowej. Urządzenie działa w oparciu o najpopularniejszy system informacji drogowych w Polsce.

Poza tym, urządzenie zostało wyposażone w nawigację online, która dzięki technologii Smart Traffic oraz wbudowanemu modułowi GPS pozwala na szybkie oraz skuteczne omijanie korków. Yanosik DVR podczas nawigowania do celu podróży uwzględnia aktualne dane na temat natężenia ruchu drogowego. Nawigacja w sposób dynamiczny dostosowuje przebieg trasy, wyznaczając najszybszą i najkrótszą trasę dojazdu do celu.

Yanosik DVR cechy

Yanosik DVR wyposażony jest w system ACR (Auto Crash Recorder), który włącza automatyczny zapis nagrania w trakcie nagłego hamowania lub zderzenia. Dodatkowo funkcja MSS (Motorway Support System) zapewnia wsparcie na autostradzie (pomoc w przypadku awarii). Dzięki wbudowanej kamerze 5 Mpix o szerokim kącie widzenia, nagrany obraz trasy nawet w nocy zachowuje bardzo dobrą jakość. Pamięć 8 GB pozwala zarchiwizować nawet 4 godziny nagrania.

Urządzenie posiada 6-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 960x540 pikseli i czytelny interfejs, tak dostosowany do drogowych warunków, aby nie rozpraszać uwagi kierowcy na trasie. Korzystając z Yanosika DVR w zasięgu jednego dotknięcia zyskujesz dostęp do nawigacji on-line aktualizowanej w czasie rzeczywistym, asystenta drogowego informującego o zdarzeniach na drodze oraz wideorejestratora.

Produkt dostępny w sieci serwisów Point S UNIGUM.


Źródło: Neptis
Udostępnij

akcesoria Neptis

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych