Opona Bridgestone Turanza T001 wyróżniona w testach

Opona Bridgestone Turanza T001 została wyróżniona w testach przeprowadzoych przez ADAC oraz magazyn Auto Moto.

Wysoka ocena ADAC

Opona Bridgestone Turanza T001 wyróżniona w testach ADAC

Wyniki najnowszych testów opon letnich przeprowadzonych przez ADAC potwierdziły skuteczność i niezawodność flagowej opony turystycznej Bridgestone Turanza T001. Spośród kilkunastu testowanych opon, Turanza T001 została wyróżniona przez niemiecki automobilklub jako bardzo rekomendowana.

Kompleksowy test opony Turanza T001 w rozmiarze 205/55 R16 91V, potwierdził jej doskonałe osiągi w hamowaniu na mokrej nawierzchni oraz stabilność przy wysokich prędkościach. Ponadto eksperci ADAC określili T001 jako „bardzo zrównoważoną oponę, doskonale sprawdzającą się na suchej i mokrej nawierzchni”.

Rekomendacja Auto Moto

Opona Bridgestone Turanza T001 wyróżniona w testach Auto Zeitung

Opona Bridgestone Turanza T001 została również wysoko oceniona przez specjalistów z niezależnego magazynu motoryzacyjnego Auto Moto. W przeprowadzonym przez nich teście opon letnich, propozycja japońskiego producenta wykazała się niezawodnością i przyczepnością, szczególnie na suchej nawierzchni, za co została wyróżniona tytułem „Polecna”. Turanza T001 będąca typowo turystyczną oponą, która ma przede wszystkim zapewnić komfort i bezpieczeństwo, bardzo dobrze wypadła w konfrontacji ze sportowymi bieżnikami czołowych producentów opon.

Oponę Turanza w rozmiarze 225/40 R18 testowano na Audi A3 1.8 TFSI. Testy przeprowadzane przez Auto Moto znane są z tego, że pozwalają na kompleksową ocenę właściwości eksploatacyjnych opon w bardzo różnych warunkach i sytuacjach na drodze.Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony test

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj