Aktualności, promocje...

Większe oszczędności dla flot z oponami Goodyear

Operatorzy flot zyskują kolejne możliwości obniżenia całkowitych kosztów eksploatacji ogumienia, dzięki nowym rozmiarom opon bieżnikowanych.

Goodyear zwiększa bowiem asortyment opon bieżnikowanych na gorąco KMAX. Na rynku pojawiają się popularne rozmiary 295/60R22.5 i 315/60R22.5, które są dostępne w linii TreadMax KMAX D. Jednocześnie firma rozszerza ofertę wstępnie wulkanizowanych opon UniCircle, uzupełniając ją o bieżnik KMAX D dostępny w rozmiarach 315/70R22.5 i 315/80R22.5.


Opony bieżnikowane Goodyear TreadMax KMAX D

Wybierając nowe opony Goodyear TreadMax KMAX D w rozmiarach 295/60R22.5 i 315/60R22.5, floty mogą zmniejszyć całkowity koszt eksploatacji dzięki długim przebiegom oferowanym przez ten model ogumienia. Wysokiej klasy opony bieżnikowane na gorąco Goodyear TreadMax mają jakość zbliżoną do nowych opon, jako że w procesie bieżnikowania używane są te same osnowy, wzory bieżnika, składniki i technologie co w nowym ogumieniu.


Opony bieżnikowane Goodyear UniCircle KMAX D

Oprócz opon bieżnikowanych na gorąco, Goodyear oferuje rozbudowaną gamę produktów wstępnie wulkanizowanych, która została właśnie uzupełniona o opony UniCircle KMAX D w rozmiarach 315/70R22.5 i 315/80R22.5. Posiadają one tą samą rzeźbę bieżnika, co nowe ogumienie. W porównaniu do poprzedniczki – UniCircle RHD II – oferują wysoki poziom jednorodności osnowy i casingu, doskonałą równowagę, równomierność zużycia i dłuższe przebiegi. Ponadto UniCircle KMAX D można zastosować na każdej osnowie w odpowiednim rozmiarze. Warto też podkreślić, że UniCircle łączy w sobie najlepsze zalety technologii wstępnej wulkanizacji Goodyeara z precyzyjnie konturowanym bieżnikiem.

Wszystkie opony z linii TreadMax są produkowane przez Goodyeara w zakładach bieżnikowania w Riom we Francji, Wittlich w Niemczech oraz Wolverhampton w Wielkiej Brytanii, przy zachowaniu tych samych standardów i norm, co przy produkcji nowych opon.
Natomiast za produkcję i dystrybucję produktów wstępnie wulkanizowanych, takich jak UniCircle, odpowiada wyłączny partner Goodyeara w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce – PreCurePro. Sieć PreCurePro składa się z 60 autoryzowanych przez Goodyeara zakładów bieżnikowania. Zakłady te zostały certyfikowane przez Goodyeara i wykonują bieżnikowanie zgodnie z wysokimi standardami i specyfikacjami firmy. W ten sposób partnerzy PreCurePro oferują najwyższej jakości produkty bieżnikowane w oparciu o najnowsze wzory bieżników Goodyeara, takie jak KMAX D.Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych