Firestone Multihawk 2 - nowość

Firestone Multihawk 2 to nowocześnie zaprojektowana i wyprodukowana z innowacyjnych materiałów opona, która sprawdzi się w każdych warunkach.

Opona Firestone Multihawk 2

Produkty marki Firestone kierowane są do młodych duchem kierowców, czerpiących przyjemność z płynnej i spokojnej jazdy, szukających niezawodnych opon o optymalnym stosunku jakości do ceny. Multihawk 2 jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli małych i kompaktowych samochodów, które stanowią około 40% rynku nowych samochodów w Europie.

Projektując Multihawk 2, inżynierowie Firestone skoncentrowali się na usprawnieniu trzech głównych obszarów: zużyciu paliwa, bezpieczeństwie na mokrej nawierzchni oraz bardziej płynnej i spokojnej jeździe.

Mniejsze zużycie paliwa
Multihawk 2 jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla portfela, jak i dla środowiska. Dzięki zastosowaniu nowych materiałów, które sprawiają że opona jest lżejsza, ograniczono zużycie paliwa. Specjalna mieszanka gumowa o dużej zawartości krzemionki, zmniejszyła tarcie i straty energii. W rezultacie opory toczenia są o 12% mniejsze w porównaniu z poprzednią wersją Multihawk, co pozwala średnio o 2% ograniczyć zużycie paliwa.

Pełna kontrola na mokrej nawierzchni
Nowa opona Multihawk 2 charakteryzuje się lepszą przyczepnością i krótszą drogą hamowania na mokrej nawierzchni. Ponadto dzięki większej objętości rowków odprowadzających wodę, nowa opona jest o 8% bardziej odporna na aquaplaning niż jej poprzedniczka.

Większy komfort, płynna i spokojna jazda
Nowy wzór bieżnika i kształt opony zapewniają większą powierzchnię styku, poprawiając przyczepność i zmniejszając hałas toczenia o 3 decybele*.

Kierowcy nie powinni mieć problemów z dopasowaniem opon Multihawk 2 do swoich samochodów. Nowa opona Firestone, będzie dostępna w 36 rozmiarach na obręcze od 13" do 15", pokrywając ponad 95% zapotrzebowania w segmencie małych i kompaktowych aut w Europie.


Źródło: Firestone
Udostępnij

Firestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj