Nowa opona Bridgestone B280

Nowa opona Bridgestone B280, przeznaczona jest dla samochodów miejskich. Zaprojektowano ją z myślą o kierowcach oczekujących wysokiej jakości i gwarancji odpowiedniej przyczepności na mokrej nawierzchni.

Opona Bridgestone B280

Według badań przeprowadzonych przez Bridgestone, właśnie bezpieczeństwo w tych warunkach jest dla 43% kierowców najważniejszym kryterium, jakim kierują się przy wyborze ogumienia.

Dlatego właśnie priorytetem dla inżynierów opracowujących oponę B280, było zapewnienie optymalnej przyczepności w tych trudnych warunkach drogowych. Zgodnie z europejskimi regulacjami etykietowania opon, w sześciostopniowej skali określającej przyczepność na mokrej nawierzchni (A = najwyższa, F = najniższa), nową oponę zaliczono do klasy B, czyli znacznie wyższej od średniej dla tego segmentu.

„Klasa B w systemie stosowanym w Europie oznacza, że właściciele samochodów miejskich nabywający oponę Bridgestone B280 mogą mieć pewność, że kupują produkt renomowanej marki, który zapewni im poczucie bezpieczeństwa na mokrej drodze” — podkreśla Jake Rønsholt, Managing Director Consumer Business Unit, Bridgestone Europe.

Opona Bridgestone B280 jest dostępna w rozmiarach 175/65 R14, 185/65 R14 oraz 185/65 R15.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj