Tłumy na wystawie Bolidu F1 w Unigum

Kilka tysięcy fanów Roberta Kubicy i Formuły 1 podziwiało Bolid BMW Suber w trakcie wystawy, która odbyła się pod koniec kwietnia w serwisie Point S Unigum w  Inowrocławiu przy ulicy Poznańskiej 96.

Bolid F1 w Unigum
Od 20 do 25 kwietnia mieszkańcy Inowroclawia i okolic mieli niepowtarzalną okazję aby zobaczyć z bliska pojazd teamu BMW Sauber używany w wyścigach Formuły 1. Zainteresowanie wystawą przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu tygodnia wystawę zorganizowaną w serwisie Point S Unigum odwiedziło kilka tysięcy osób. Bolid budził wiele emocji nie tylko wśród najmłodszych. Dyskutowano jego parametry techniczne, szczegóły budowy oraz wyniki jedynego Polaka startującego w wyścigach F1 - Roberta Kubicy. Dużą popularnością cieszyła się również wystawa opon firmy Bridgestone.
Udostępnij

UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj