Geneva Motor Show 2009 z Goodyearem

Od 4 marca br. Goodyear, we współpracy z portalem Onet.pl, uruchamia serwis specjalny, dotyczący 79. Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie.

Przez ponad dwa tygodnie entuzjaści motoryzacji w Polsce będą mieli okazję śledzić doniesienia z najważniejszych wydarzeń na jednej z największych imprez motoryzacyjnych na świecie.

Od 4 marca w specjalnym serwisie w dziale moto.onet.plbędą pojawiały się relacje i newsy przygotowywane bezpośrednio z Genewy przez dziennikarzy motoryzacyjnych portalu Onet.pl. Internauci będą mogli poznać wszystkie najważniejsze nowości, które przygotowały na genewskie targi firmy motoryzacyjne. W serwisie znajdzie się miejsce na najistotniejsze premiery ze świata samochodów i akcesoriów, ale także na ciekawostki, prototypy oraz pojazdy koncepcyjne. Nie zabraknie też zagadnień związanych z ekologią, oszczędną jazdą i bezpieczeństwem.
„Cieszę się, że po raz kolejny możemy pomóc fanom motoryzacji w śledzeniu tego, co w branży samochodowej jest szczególnie godne uwagi. Jestem przekonana, że dzięki serwisowi specjalnemu Goodyeara i Onet.pl żadna ciekawa premiera nie umknie ich uwadze” - powiedziała Marta Konopacka, Dyrektor ds. Komunikacji w Goodyear Dunlop Tires Polska. „W Genewie, jak co roku, gości czołówka branży motoryzacyjnej, a lista zapowiadanych premier wygląda imponująco. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć także Goodyeara. Dzięki uczestnictwie w targach Geneva Motor Show 2009 podkreślamy, iż Goodyear to innowacyjna marka, która współtworzy najnowsze trendy w przemyśle samochodowym” – dodała Marta Konopacka.

Koncepcyjna opona DunlopW tym roku na genewskich targach szczególnie aktywne będą obecne marki koncernu Goodyear. Na konferencji prasowej 4 marca br. po raz pierwszy zostanie zaprezentowana ekologiczna opona Goodyear EfficientGrip, a wśród szerokiej publiczności swoją premierę będzie miała opona Goodyear OptiGrip z innowacyjnym bieżnikiem SmartWear, którego kształt zmienia się w trakcie użytkowania. Marka Dunlop z kolei zaprezentuje ultralekką oponę koncepcyjną z zastosowaniem elementów z Kevlaru® zamiast stali.

Targi Motoryzacyjne w Genewie to jedna z największych i najbardziej znanych imprez motoryzacyjnych na świecie. W tym roku będzie miejscem 85 światowych i europejskich premier nowych modeli samochodów. Organizatorzy spodziewają się około 700 tys. widzów z ponad 110 krajów.

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie, z centralą w Akron, w stanie Ohio, USA. Firma wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w ponad 60 zakładach w 25 krajach. Swoją działalność prowadzi w większości krajów świata. Goodyear zatrudnia ponad 75.000 pracowników. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj