Nowa opona Dayton D320

Bridgestone zaprezentował nową oponę wysokich osiągów Dayton D320. To stylowa opona o sportowym designie, zaprojektowana głównie z myślą o kierowcach rodzinnych sedanów i kombi, ceniących sobie wszechstronne osiągi oraz konkurencyjną cenę.

Dayton D320Charakterystyczny wzór bieżnika Dayton D320 pozwala na zrównoważone osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Gwarantuje doskonałe prowadzenie na suchym przy zachowaniu pełnego komfortu podróży oraz zapewnia bezpieczne hamowanie na mokrej nawierzchni i wysoką odporność na aquaplaning.
Zaawansowany wzór bieżnika zastosowany w D320 gwarantuje doskonałe osiągi w każdych warunkach. Ciągłe żebro centralne zapewnia stabilność jazdy i doskonałe prowadzenie, podczas gdy zwężające się klocki bieżnika pomagają minimalizować turbulencje wodne na ich krawędziach dla szybszego odprowadzania wody z obszaru kontaktu opony z nawierzchnią.
Zachowanie na mokrej nawierzchni zostało poprawione poprzez skośne ukształtowanie klocków na krawędziach bieżnika, które pozwala na szybkie usuwanie wody z jego centralnej części w kierunku części barkowej, i minimalizuje zjawisko aquaplaningu.

Opona Dayton D320 jest dostępna od stycznia 2009 roku w 41 rozmiarach, o profilach od 40 do 60, w rozmiarach  od 15” do 18”.

Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj