Konkurs rysunkowy Dreams at heArt 2009 rozpoczęty

Konkurs rysunkowy Dreams at heArt ruszył już po raz piąty. Rekordowa liczba ponad 40 tysięcy zgłoszeń z poprzedniej edycji i rosnąca popularność konkursu wśród europejskich dzieci, skłoniły Bridgestone do jego rozszerzenia na Rumunię i kraje bałtyckie.

W ramach tegorocznego Dreams at heArt eksperci Bridgestone odwiedzą szkoły z programem animacyjnym poświęconym bezpieczeństwu drogowemu i ekologii.

Dreams At heArtKonkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 8800 polskich dzieci. Polskie prace stanowiły prawie 25% wszystkich zgłoszeń do Dreams at heArt, a wśród finalistów znalazło się 31 Polaków (w trzech kategoriach wiekowych). W tym roku w samej Polsce przekazano szkołom 15 tysięcy pakietów konkursowych.

Dreams at heArt jest częścią ogólnoświatowej kampanii Bridgestone na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach, prowadzonej pod hasłem Safety at heArt.
Konkurs ma na celu pobudzenie wyobraźni przyszłych kierowców i zachęcenie ich do wyrażenia swoich kreatywnych pomysłów dotyczących bezpieczeństwa drogowego i ekologii w postaci rysunku. Jest otwarty dla wszystkich dzieci do 11 lat. Prace są oceniane w trzech kategoriach wiekowych: do 7 lat, 8-9 lat oraz 10-11 lat.

Tegoroczny temat konkursu to Bezpieczne podróżowanie w bardziej zielonym świecie. Zwycięzcy Dreams at heArt w każdej z trzech grup wiekowych, otrzymają rowery i kaski ochronne Bridgestone wraz z wyróżnieniem w postaci tytułu Ambasadora Bezpieczeństwa i Ekologii, a ich szkoły - aparaty cyfrowe. W ręce zdobywców dalszych miejsc trafią rakiety i piłki tenisowe oraz zestawy bezpieczeństwa. Co najważniejsze, wszyscy uczestnicy Dreams at heArt otrzymają koszulki z nadrukowanym własnym rysunkiem.

Prace konkursowe oceni jury w składzie: David Ward, Dyrektor Generalny Fundacji FIA (Międzynarodowej Federacji Samochodowej) oraz Anne Adriaens-Pannier z Belgijskiego Królewskiego Muzeum Sztuk Pięknych. Przyjmowanie zgłoszeń do 5. edycji Dreams at heArt zakończy się 31 marca 2009 roku, a wyniki zostaną ogłoszone w połowie maja. W czerwcu wszystkie rysunki zostaną pokazane na www.dreamsatheart.com.

Źródło: Brigestone
Udostępnij

Bridgestone

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj