Nowa nagroda dla opony Continental HTR 2

Opona HTR 2 firmy Continental zdobyła kolejną ważną nagrodę: jury z hiszpańskiej "Grupo Tecnipublicaciones" przyznało jej tytuł "Opony roku 2009 w Hiszpanii" ("Neumático del Ano en Espana 2009") w kategorii pojazdów użytkowych.

Jest to już kolejna po międzynarodowej "IF Product Design Award 2009" nagroda dla Continental HTR2 w tym roku.

Nagroda ta, przyznawana w Hiszpanii regularnie od 2000 r., jest wyróżnieniem dla producentów promujących zaawansowane technologie zwiększające bezpieczeństwo, minimalizujące zużycie bieżnika, zwiększające kompatybilność środowiskową i prowadzące do zmniejszenia zużycia paliwa. We wszystkich tych obszarach w kategorii pojazdów użytkowych produkt Continental pokonał konkurencję.

continental_htr2_nagroda.jpg
O znaczeniu tej nagrody świadczy skład jury w postaci doświadczonych ekspertów z branży oponiarskiej, przedstawicieli warsztatów i salonów dilerskich oraz renomowanych dziennikarzy z prasy branżowej. Rozdanie nagród "Neumático del Ano en Espana 2009" odbyło się 20 stycznia 2009 r. w Madrycie. Nagrodę w kategorii pojazdów użytkowych dla opony Continental HTR 2 odebrali Gabriel Leal, Generalny Menedżer Rynku Continental Tires Espana, Dyrektor ds. Handlowych działu ciężarówek Juan Uruburu oraz Kierownik ds. Marketingu działu opon do pojazdów ciężarowych Frank Deuter.

Oprócz wyżej wymienionych nagród, opona HTR2 otrzymała również w zeszłym roku, wyróżnienie na targach IAA Commercial Vehicles 2008 w Hanowerze. Na pokazie dziennikarze branżowi z całej Europy przyznali nagrodę "Innowacji w dziedzinie naczep". W Polsce oponę HTR2 doceniła Redakcja miesięcznika „Flota”, przyznając firmie Continental statuetkę „Rekina Floty 2008” w kategorii innowacyjność. Całości dopełniają jeszcze dwie nagrody: kampania reklamowa opon z serii HTR 2 która otrzymała nagrodę IF za najlepsze materiały wizualne roku 2008, a międzynarodowe jury nagrodziło Continental za niesamowite wykonanie opony nagrodą "IF Product Design Award 2009".

Źródło: Continental
Udostępnij

Continental opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj