Nowa opona Firestone TZ300alfa

Firestone odświeżył asortyment opon do samochodów osobowych. W odpowiedzi na sukces opony TZ200 zaprojektował jej ulepszoną wersję TZ300alfa.

Firestone TZ300alfaKonstrukcję opony i wzór bieżnika opracowano z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu podróżowania w każdych warunkach drogowych i przy wszystkich prędkościach. Obniżono zewnętrzny poziom hałasu o 1 dB, a dostosowana sztywność opony pozwala skutecznie tłumić wstrząsy spowodowane nierówną nawierzchnią.
Firestone TZ300alfa to opona klasy turystycznej, zaprojektowana głównie dla kierowców sedanów i kompaktów, którzy cenią wysoki komfort jazdy i niski poziom hałasu przy zachowaniu dobrych właściwości jezdnych i łatwości prowadzenia.

Sztywność dla zapewnienia komfortu jazdy
Sztywność radialna opony zapewnia wysoki poziom tłumienia wstrząsów, oferując spokojną i odprężającą jazdę nawet na wyboistych drogach. Odstępy między klockami zaprojektowano tak, aby zredukować hałas wynikający z oporów toczenia przy każdej prędkości.

Bezpieczeństwo i stabilność
TZ300alfa zapewnia bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach pogodowych. Głęboki bieżnik wraz z długimi poprzecznymi rowkami na barku opony pozwalają na wydajne odprowadzanie wody oraz wyważony rozkład sił nacisku. Dynamicznie ukształtowane krawędzie bieżnika zmniejszają opór wody, czyniąc TZ300alfa wysoce odporną na aquaplaning na prostej i w zakrętach.
Na suchych nawierzchniach, klocki barkowe o wysokiej przyczepności dają maksymalny efekt wgryzania się, zapewniając bezpieczne i pewne hamowanie. Wzór kostki na barku opony zwiększa sztywność klocków, jednocześnie obniżając poziom hałasu i zwiększając odporność opony na zużycie.
Ogólny rezultat to bardzo przewidywalna jazda z doskonałą stabilnością na drodze i komfortem prowadzenia.

Źródło: Firestone
Udostępnij

Firestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj