Promocja: Razem z Firestone

Kup komplet 4 opon zimowych lub letnich marki Firestone i wybierz prezent dla Ciebie i Twoich bliskich.Plakat promocyjnyZimowe miesiące mogą stanowić dla kierowców prawdziwe wyzwanie. Przy spadających temperaturach i ciągle zmieniających się warunkach na drodze, Firestone zapewni spokojną podróż i pozwoli cieszyć się czasem spędzonym wspólnie z przyjaciółmi i rodziną.

Każdy zakup kompletu 4 sztuk nowych opon zimowych lub letnich marki Firestone dokonany w terminie 01.07-31.1.2009 r. premiowany jest nagrodą upominkiem do wyboru: zaproszeniem do Pizza Hut dla 2 osób, biletami do Multikina dla dwóch osób lub plecakiem. Uczestnik dokonujący zakupu otrzymuje oryginalny kupon promocyjny. Czytelnie wypełniony, oryginalny kupon promocyjny, ostemplowany pieczątką oddziału UNIGUM wraz z danymi umożliwiającymi przesłanie nagrody, oraz kopią dowodu zakupu (paragonu lub faktury) 4 sztuk opon Firestone, należy przesyłać na koszt organizatora, w oryginalnych, specjalnie przygotowanych kopertach, znajdujących się w punktach sprzedaży UNIGUM. Nagroda-upominek, zostanie dostarczona przesyłką poleconą na adres domowy użytkownika.

Źródło: Firestone
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj