Continental wyróżniony prestiżowym tytułem

Krótkie uzasadnienie wyróżnienia „Trucknology Supplier” przyznanego przez MAN Nutzfahrzeuge AG firmie Continental.


Continental Trucknology SupplierNasze wieloletnie partnerskie relacje z Continental AG oparte są przede wszystkim na zaufaniu, współpracy oraz wyjątkowej innowacyjności w działaniu. Ponadto, Continental nierzadko wykazywał się ogromnym refleksem i szybkością działania w sytuacjach, kiedy pojawiały się problemy z dostawą produktów, dlatego też właśnie tej firmie w znacznej mierze zawdzięczamy to, że w 2007 roku wszystkie nasze pojazdy miały opony na czas.
MAN nagradza w ten sposób dziesięciu dostawców, oceniając ich rzetelność, sumienność, skuteczność i innowacyjność w działaniu, kompetencje techniczne, jakość, ekonomiczność oraz zaplecze logistyczne. Rozwój pojazdów oraz wzornictwo opon są koordynowane od samego początku procesu, aby zagwarantować, że nowe produkty opuszczą hale produkcyjne i trafią do klientów idealnie na czas.
Peter Matzke stoi na czele międzynarodowego działu ds. oryginalnego wyposażenia oraz produktów w dziale Opon do Samochodów Ciężarowych. Według niego przyznana nagroda to wyraz uznania dla wysiłku i pracy całej firmy w ciągu ostatnich kilku lat:
„Naszym zadaniem jest sprostać najwyższym standardom we wszystkim, co robimy; staramy się więc oczywiście sprawić, by nasi klienci byli bardzo zadowoleni z dostarczanych przez nas części oryginalnych. Dlatego też zarówno ja, jak i cały mój zespół, tak bardzo cieszymy się z otrzymania tego wyróżnienia.”

Źródło: Continental
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj