Bridgestone świętuje

26 września pracownicy Bridgestone Poznań świętowali 10 rocznicę funkcjonowania fabryki opon Bridgestone, jednego z największych pracodawców w Poznaniu.


Bridgestone świętuje 10 lecie fabryki w PoznaniuW ceremonii uczestniczyło ponad 140 gości, a wśród nich: Ryuichi Tanabe, Ambasador Japonii w Polsce, Toru Tsuda, prezes zarządu Bridgestone Europe oraz przedstawiciele lokalnych władz i prasy.
Przez ostatnią dekadę fabryka w Poznaniu wyprodukowała ponad 40 milionów najwyższej jakości opon Bridgestone do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Była też pierwszym zakładem poza Japonią produkującym opony typu run flat. Gdyby ustawić wyprodukowane w Poznaniu opony w jednym rzędzie, połączyłyby one Poznań z Kurume – japońskim miastem, w którym prawie 80 lat temu powstało Bridgestone Corporation.

W swoim przemówieniu Masayuki Sorioka, dyrektor naczelny Bridgestone Poznań podziękował pracownikom fabryki za ich codzienną pracę oraz zaangażowanie, a ambasador Japonii nie krył zadowolenia z tytułu dobrej współpracy pomiędzy oboma narodami. – To wspaniałe, że razem potrafimy pracować na nasz wspólny sukces – powiedział.

Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj