Aktualności, promocje...

Touch Technology w Internecie

Touch Technology to nowatorskia technologia, której szczegóły polscy kierowcy mogą poznać na uruchomionej właśnie stronie www.touchtechnology.pl.

touchtechnology.pl Witryna internetowa prezentuje informacje dotyczące ww. technologii, która łączy w sobie wszystkie zaawansowane rozwiązania techniczne Dunlopa. Zapewniają one czucie drogi, dzięki czemu czas reakcji kierowcy znacznie się skraca. Z kolei, dzięki unikalnym nowoczesnym składnikom, opony Dunlopa zwiększają precyzję prowadzenia oraz trzymanie podczas hamowania i przyspieszania, nie ujmując niczego ze stabilności przy dużych prędkościach oraz w czasie jazdy w zakrętach.
Nowoczesne technologie zastosowane w oponach Dunlopa, np. SP FastResponse lub SP Sport Maxx TT, umożliwiają dwukierunkowy przepływ informacji pomiędzy kierowcą a drogą. Kierowca odbiera sygnały mówiące mu w jaki sposób auto przemieszcza się po drodze i dzięki temu może na bieżąco szybko reagować. Nowa strona internetowa Dunlopa pozwala przede wszystkim bliżej zapoznać się z Touch Technology, ale także przekazuje internautom wiele wskazówek i odpowiedzi, które dotyczą opon.

Na stronie internetowej znaleźć można wizualizację pokazującą działanie Touch Technology. W ten sposób kierowcy dowiadują się, w jaki sposób opony umożliwiają dokładniejsze czucie nawierzchni po której jadą. Zwiększenie precyzji prowadzenia auta jest możliwe dzięki odbieraniu impulsów z kierownicy, poprzez drganie pedałów, a także dzięki wibracjom fotela. Wszystkie te bodźce pozwalają szybko i prawidłowo korygować sposób prowadzenia samochodu.
Dodatkowo, internauci mogą zapoznać się ze szczegółami takich rozwiązań, jak bieżnik MRT, kevlarowa stopka i inne rozwiązania, składające się na Touch Technology. Poza tym na tej stronie miłośnicy wyścigów na 1/4 mili znajdą materiały o startach w tym i minionych sezonach  zespołu Dunlop VTG No Limit Racing Team.

Źródło: Dunlop
Udostępnij

Dunlop opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj