Maksymalne Maroko

6 dni trwała wyprawa Goodyear do zapierającego dech w piersiach Maroka, najbardziej na zachód wysuniętego przyczółka religii muzułmańskiej.

Kraj pełen kolorów i kontrastów, czaru i uroku. Tu morze i niebo tworzą jedność, światło rodzi cień, a pustynia oazy. Maroko to kraj o niezwykłej historii, który chroni i pielęgnuję przeszłość i swoje tradycje. O tym wszystkim mieliśmy okazję przekonać się osobiście dzięki zaproszeniu Dywizji Opon Ciężarowych Grupy Goodyear.

Nowoczesne opony ciężarowe i autobusowe Goodyear Max Technology zaprojektowano z myślą o oszczędności paliwa we flotach transportowych. Nie jesteśmy w stanie wpłynąć na poprawę stanu naszych dróg, jednak stosowanie ekonomicznych opon o niskich oporach toczenia, w połączeniu z utrzymaniem pojazdu i opon w dobrym stanie, jak również odpowiednim stylem jazdy, pozwala zmniejszyć zużycie paliwa w samochodach ciężarowych. Przy drastycznie rosnących cenach paliwa oraz restrykcyjnym prawie dotyczącym emisji zanieczyszczeń, zużycie paliwa jest głównym ekonomicznym i ekologicznym czynnikiem w operacjach transportowych. Nowoczesne technologie: KMax – w oponach do transportu regionalnego, FuelMax – w oponach do transportu dalekobieżnego oraz AirMax – polegająca na zwiększeniu objętości powietrza wewnątrz opony bez zmiany jej średnicy, są odpowiedzią Goodyeara na potrzeby rynku.

Korzyści użytkowania opon Max Technology nie pozostały bez echa. W wyniku ogłoszonego konkursu na największe zakupy opon ciężarowych Max Technology w II półroczu 2007 r., zostało wyróżnionych 16 firm w tym i Unigum. Nagrodą była podróż do Maroko. Przez 6 dni mieliśmy okazję poznać kulturę tego najbardziej na zachód wysuniętego przyczółka religii muzułmańskiej. Maroko odkryło przed nami swe tajemnice, piękne i niebezpieczne góry Antyatlasu, kilometrowe plaże Oceanu Atlantyckiego, gwarne targi i orientalną, pełną niespotykanych smaków, kuchnię. Maroko zapewniło nam niezapomniane przeżycia. Obraz zachodu słońca na horyzoncie afrykańskiego lądu pozostanie w naszej wyobraźni jeszcze przez bardzo długi czas.
Marokański targ (suk)
Marokański targ(suk)
Ręczna produkcja szachów
Tradycyjny zespół.... i tancerka. Jak przygotować herbatę? Essaouira Port w Essaouira Góry Atlas Gdzieś w Marakeszu Kuskus [z]Goodyear i  Unigum
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj