Bridgestone nagrodzony przez John Deere

Bridgestone Germany otrzymał od John Deere, znanego międzynarodowego producenta maszyn i sprzętu rolniczego nagrodę dla dostawcy „Achieving Excellence”.

Nagrodę „Achieving Excellence” odebrał dyrektor naczelny Bridgestone Germany.Nagroda „Achieving Excellence” jest wyróżnieniem przyznanym za znakomitą współpracę, profesjonalne doradztwo techniczne, terminowość i solidność dostaw, oraz znikomy wskaźnik produktów wybrakowanych.
Bridgestone, jako producent najwyższej jakości opon rolniczych Firestone dla serii 85, 70 i 65, jest największym dostawcą ogumienia dla niemieckiej fabryki John Deere w Mannheim. W 2007 roku z jej linii produkcyjnej zjechało 40 000 maszyn rolniczych. Najnowsze opony Firestone Maxi Traction niedługo wyznaczą zupełnie nowe standardy dla traktorów John Deere.

Bridgestone Europe NV/SA – z siedzibą w Brukseli, Belgia - to kluczowy oddział Bridgestone Corporation. Zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości opon w Europie, które za pośrednictwem 17 filii handlowych i innych dystrybutorów, e są na terenie całej Europy, również na rynkach Europy Wschodniej. Produkty są także eksportowane poza Europę, w tym do Japonii.

Grupa Bridgestone
Bridgestone to czołowy światowy producent opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, samolotów oraz maszyn robót ziemnych. Japoński koncern założony w 1931 roku przez Shojiro Ishibashi, posiada obecnie 50 fabryk ogumienia na całym świecie, w tym fabrykę w Poznaniu. Spółka handlowa Bridgestone Sales Polska powstała w 1994 roku i obecnie zatrudnia 40 osób.
Japońska grupa jest w Polsce właścicielem firm produkcyjnych: Bridgestone Poznań, Bridgestone Diversified Products Poland w Żarowie na Dolnym Śląsku oraz Firestone Industrial Products Poland w Wolsztynie w Wielkopolsce. W 2006 roku rozpoczęła się budowa nowej fabryki opon do samochodów ciężarowych i autobusów w Stargardzie Szczecińskim.

Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj