Bridgestone zwiększy produkcję opon do samolotów

Bridgestone Corporation zwiększy ponad dwukrotnie produkcję opon radialnych do samolotów.

Opona radialna Bridgestone Nowe opony radialne do samolotów były produkowane dotychczas w fabryce w Kurume Japonii. W drugiej połowie roku ruszy dodatkowa produkcja w fabryce Bridgestone w Tokio. Całkowita wartość tej inwestycji z zaplanowanym rozpoczęciem produkcji na kwiecień 2010 roku, to 2,5 miliarda jenów.
Produkcja opon lotniczych wymaga od producenta zastosowania zaawansowanych technologii, które zapewniają im odpowiednią wytrzymałość w ciężkich warunkach pracy, przy dużych obciążeniach czy ogromnych prędkościach.
Znaczącą część przemysłu opon lotniczych stanowią opony bieżnikowane. Grupa Bridgestone posiada fabryki bieżnikujące opony lotnicze w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Japonii. Bridgestone oferuje pełen zakres najwyższej jakości produktów oraz usługi zarówno dla opon nowych, jak i bieżnikowanych.

Bridgestone Corporation, z siedzibą w Tokio, jest jedną z największych na świecie firm produkujących opony i wyroby gumowe. Poza oponami o różnorodnych zastosowaniach, produkuje ona równieżą gamę zróżnicowanych produktów, łącznie z gumą przemysłową, produktami chemicznymi i artykułami sportowymi. Jej produkty sprzedawane są w ponad 150 krajach na całym świecie.

Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj