Bridgestone kluczowym partnerem LeasePlan

4 marca podczas tegorocznych targów Genewa Motor Show, Bridgestone podpisał umowę o współpracy z LeasePlan, autoryzowanym dostawcą usług motoryzacyjnych w Europie.


Lease Plan Na podstawie umowy Bridgestone stał się czołowym dostawcą opon do samochodów osobowych dla LeasePlan. Wartość umowy czyniącej z Bridgestone partnera największego w Europie operatora leasingowego i zarządzania flotami jest szacowana na 300 000 (trzysta tysięcy) opon rocznie.
Ogólnoeuropejska umowa zagwarantuje centralne zarządzanie zaopatrzeniem, sprawny proces administracyjny i profesjonalny system raportowania – komentuje korzyści wynikające z umowy Kenji Shoda, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Bridgestone Europe.
Specyfikacje zamówień zostaną ustalone pomiędzy europejskimi oddziałami Bridgestone i lokalnymi operatorami flot LeasePlan jednostkowo dla każdego z rynków, począwszy od Belgii, Włoch, Hiszpanii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Brit Schoenenberger, Dyrektor Zarządzający Działu Zaopatrzenia LeasePlan podkreśla: Jako numer 1 w Europie w leasingu i zarządzaniu pojazdami jesteśmy zadowoleni, że związaliśmy się z liderem branży oponiarskiej i gumowej na świecie. Współpraca zapewni obu stronom zwiększenie wydajności i dalszą poprawę jakości usług.

Umowa z LeasePlan to ważny krok w strategii Bridgestone, zmierzającej do rozwinięcia sieci sprzedaży detalicznej i osiągnięcia jeszcze silniejszej pozycji poprzez autoryzowane sieci dealerskie firm leasingowych. Bridgestone rozwija także własne kanały sprzedaży, również ogólnoeuropejską sieć serwisów First Stop z 1.600 punktami w 23 krajach – jako oficjalnych usługodawców dla firm leasingowych i zarządzających flotami samochodowymi.

Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj