Fuldujemy darmowe tankowanie

Kup 4 sztuki Fulda EcoControl i wyślij SMSa z kodem serwisu UNIGUM a będziesz miał szansę wygrać kartę pre-paid na paliwo o wartości 250 zł.

Fuldujemy darmowe tankowanie Loteria trwa od 19 marca do 4 maja 2008 roku. W loterii mogą brać udział osoby fizyczne, które zakupią 4 sztuki opon Fulda EcoControl w serwisie Point S UNIGUM.
Opona Fulda EcoControlKażdy serwis Point S UNIGUM posiada swój czterocyfrowy kod promocyjny dostępny w siedzibie serwisu. Osoba, która zakupi kopmplet opon w serwisie Point S UNIGUM wysyła SMS-em kod serwisu pod numer: 71808. Za zakup jednego kompletu opon przysługuje możliwość wygrania jednej nagrody. Każdego tygodnia loterii do wygrania 20 kart pre-paid firmy Orlen na paliwo o wartości 250 zł każda.
Losowanie nagród będzie się odbywać raz w tygodniu, a zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą SMS-ową.

Fulda EcoControl
Asymetryczna opona przeznaczona do samochodów klasy średniej oraz średniej wyższej. Podstawowym atutem opony jest znaczne niższe zużycie paliwa, które uzyskano dzięki specjalnej mieszance, z której produkowana jest Fulda EcoControl.
W testach porównawczych sprawdzających opory toczenia, EcoControl uzyskała zdecydowaną przewagę nad najpopularniejszą oponą ze średniej półki cenowej. I właśnie ta przewaga pozwala zaoszczędzić około 80 euro rocznie na paliwie. Poza ograniczeniami w zużyciu paliwa, dodatkową zaletą nowej letniej opony Fulda EcoControl jest jej większa żywotność. Specjalny wzór bieżnika oraz składnik odpowiedzialny za doskonałe trzymanie na mokrej nawierzchni sprawiają z kolei, że EcoControl ma znacznie krótszą drogę hamowania na mokrej drodze niż jej poprzedniczka.

Opona jest oferowana w 26 rozmiarach, od 13 do 15 cali.

Źródło: Fulda
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj