Aktualności, promocje...

Wystarczą dwa kroki, żeby zagrać o 10.000 euro!

Kupując dwie opony marki Point S lub Goodyear, będziesz miał szansę wygrać aż 10.000 euro! Jak wziąć udział w konkursie?

  1. W okresie od 1 kwietnia 2021 roku do 31 maja 2021 r. kup minimum dwie opony promocyjne marki Point S lub Goodyear w jednym z serwisów Point S UNIGUM.

  2. Wypełnij otrzymany kupon i wrzucić go do urny w serwisie Point S UNIGUM. Zachowaj dowód zakupu (jedynym akceptowanym dowodem zakupu jest faktura imienna wystawiona na nazwisko uczestnika).
  3. Uczestnik konkursu ma szansę wygrać jedną z nagród: złotą piłkę o wartości 10.000 euro lub 10.000 euro lub 48 calowy telewizor Sony.

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i menedżerowie punktów sprzedaży Point S UNIGUM. Regulamin konkursu znajduje się tutaj

Goodyear konkurs Point S

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych