Aktualności, promocje...

Kup opony Michelin i odbierz nagrodę

Wystarczą 3 proste kroki, aby odebrać nagrodę. Kup komplet 4 nowych opon Michelin: opony letnie lub całoroczne w rozmiarze 16” lub większym (dotyczy opon osobowych i SUV) lub w rozmiarach 15”-17” (dotyczy opon dostawczych) z usługą montażu.

Kup opony Michelin i odbierz nagrodę

Dokonaj zakupu w terminie 15.03-15.06.2021 r. w jednym z serwisów Point S UNIGUM. Zarejestruj się na stronie promo.michelin.pl. Wskaż, w którym punkcie dokonałaś/dokonałeś transakcji. Dołącz dowód zakupu opon wraz z ich montażem.

Pamiętaj, że rejestracja trwa do 30.06.2021 r. lub do wyczerpania puli nagród. Odbierz kartę przedpłaconą do wykorzystania na stacjach benzynowych posiadających terminal płatniczy akceptujący transakcje kartami MasterCard.

Wartość nagrody zależy od rozmiaru zakupionego kompletu nowych opon marki Michelin:

  • 100 zł – rozmiar 16”-17” (opony osobowe i SUV)
  • 200 zł – rozmiar 18” lub większy (opony osobowe i SUV)
  • 100 zł – rozmiar 15”-17” (opony dostawcze)

Nagroda zostanie wysłana na adres podany podczas rejestracji lub wydana uczestnikom osobiście za pośrednictwem wybranych punktów sprzedaży.

Michelin promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych