Aktualności, promocje...

Pewność osiągów, gwarancja zysków - promocja Michelin

Kup nowe opony przemysłowe lub budowlane marki Michelin, zyskaj do 700 zł zwrotu.

Pewność osiągów, gwarancja zysków - promocja Michelin

Szczegóły promocji.

Kup nowe opony przemysłowe lub budowlane marki Michelin w okresie od 1.02.2021 r. do 30.04.2021 r. w dowolnym serwisie Point S UNIGUM.

Do 15.05.2021 r. zarejestruj fakturę albo inny dokumentpotwierdzający zakup opon objętych programem. Wybierz nagrodę (przelew na konto bankowe albo kartę przedpłaconą MasterCard), którą otrzymasz pod warunkiem pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Wartość premii dla opon Michelin*:

  • 160 zł za zakup minimum 2 opon i dodatkowe 80 zł za każdą kolejną zakupioną oponę Michelin o maksymalnej cenie netto poniżej lub równej 2000 zł; minimalny zakup to 2 opony Michelin;
  • 360 zł za zakup minimum 2 opon i dodatkowe 180 zł za każdą kolejną zakupioną oponę Michelin o cenie netto powyżej 2000 zł oraz poniżej lub równej 6500 zł; minimalny zakup to 2 opony Michelin;
  • 700 zł za zakup minimum 2 opon i dodatkowe 350 zł za każdą kolejną zakupioną oponę Michelin o minimalnej cenie netto powyżej 6500 zł; minimalny zakup to 2 opony Michelin.
Wydanie nagród realizowane będzie w terminie do 15.07.2021 r.**

* Szczegółowa lista opon biorących udział w programie „MICHELIN – OPONY PRZEMYSŁOWE I BUDOWLANE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ” oraz jego warunki, w tym wysokość premii, znajdują się na stronie www.program.agro.michelin.pl.

** Szczegóły dotyczące wydawania nagród znajdują się na stronie internetowej programu ,,MICHELIN – OPONY PRZEMYSŁOWE I BUDOWLANE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ”. Wartość nagrody zależy od rodzaju zakupionych opon. Organizatorem programu jest Michelin Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn.

Zapraszamy do serwisów Point S UNIGUM

Michelin opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych