Aktualności, promocje...

10 lat gwarancji na opony rolnicze Bridgestone

Bridgestone z 10-letnią gwarancją na wszystkie radialne opony rolnicze. Oferta obejmuje wyłącznie produkty zakupione bezpośrednio od dealera opon z Grupy Bridgestone lub stanowiące pierwszy montaż nowego pojazdu (pod warunkiem braku oddzielnych gwarancji). Opony muszą mieć nienaruszony numer seryjny/DOT i nie mogą zostać poddane naprawom, pogłębieniu lub bieżnikowaniu.

10 lat gwarancji na opony rolnicze Bridgestone

Bridgestone podejmuje szereg działań, które mają na celu stałe podwyższanie bezpieczeństwa. Jednym z elementów strategii firmy jest rozszerzenie pakietu gwarancyjnego na radialne opony rolnicze. Aby zapewnić najwyższy standard usług, od 1 stycznia 2021 roku wszyscy klienci Bridgestone mogą skorzystać z aż 10-letniego planu wsparcia gwarancyjnego. Systemem objęte są radialne opony rolnicze zakupione po 1 stycznia 2021 na terenie Unii Europejskiej, Islandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Norwegii, Serbii oraz Bośni i Hercegowiny.

Cały zespół Bridgestone działa transparentnie, kładąc szczególny akcent na indywidualne potrzeby użytkownika. Klienci mogą liczyć na wsparcie ekspertów firmy, którzy udzielą kompleksowych porad w zakresie eksploatacji opon. Dbałość o najwyższe standardy produktów marek Bridgestone to także obowiązek podejścia do każdego przypadku indywidualnie i rzetelnie.

Każdy klient, którego wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, może liczyć na rozliczenie gwarancji. W zależności od stopnia zużycia opony rozliczenie nastąpi przez wymianę opony na nową lub odpowiednie zmniejszenie ceny zakupu nowej opony lub naprawę reklamowanej opony na koszt producenta.

Opony rolnicze marki Firestone podlegają takim samym warunkom jak produkty radialne Bridgestone. Zespół zadbał również o klientów, którzy zdecydowali się na zakup opon diagonalnych ( bias-ply), rolniczo-przemysłowych ( AG Industrial) i przeznaczonych dla branży leśniczej ( Forestry) marki Firestone. W tej kategorii zainteresowani mogą liczyć na 5-letni okres gwarancyjny.

Bridgestone Firestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych