Aktualności, promocje...

Całoroczny Hankook zwycięża w testach

W niezależnych testach opon, przeprowadzonych przez różne europejskie czasopisma branżowe, opona Hankook Kinergy 4S 2 po raz kolejny pokazała swoje imponujące możliwości. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie bieżników całorocznych, ten producent opon jest jednym z globalnych pionierów w tej dziedzinie. Niezależne wyniki testów przeprowadzonych przez europejską prasę branżową mówią same za siebie.

Całoroczny Hankook zwycięża w testach

Dzięki całorocznej oponie do samochodów osobowych Kinergy 4S 2, która jest również dostępna w wersji dla SUV-ów, jako Kinergy 4S 2 X, producent opon premium Hankook oferuje produkt klientom, którzy chcą uniknąć wymiany opon dwa razy w roku, a jednocześnie oczekują bezpiecznej jazdy przez cały rok. Redakcja niemieckiego magazynu motoryzacyjnego Auto Bild Allrad wytypowała oponę Hankook Kinergy 4S 2 jako tegorocznego zwycięzcę testu opon całorocznych, komentując: „Wszechstronny talent o doskonałych właściwościach jezdnych w każdych warunkach pogodowych, dynamicznej charakterystyce prowadzenia, harmonijnym kierowaniu oraz krótkiej drodze hamowania na śniegu i na mokrej nawierzchni”.

Rzeźba bieżnika w kształcie litery V oraz ultranowoczesna mieszanka bieżnika, zawierająca składniki pochodzące z naturalnych olejów, również zwyciężyły w testach siostrzanego magazynu Auto Bild. „Przekonujące właściwości jezdne na mokrych drogach, dobre właściwości na śniegu, krótka droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni, bardzo dobre rezerwy w przypadku poślizgu wodnego” – to wniosek redakcji, która przyznała oponie Hankook Kinergy 4S 2 ogólną ocenę „Dobra”. Eksperci z internetowego czasopisma Tyre Reviews opisali rzeźbę bieżnika Hankook przeznaczoną do każdych warunków pogodowych jako „wysoce zalecaną”, a także potwierdzili jej bardzo wyważone właściwości. Opona ta przekonała również redaktorów testów brytyjskiego magazynu motoryzacyjnego Auto Express, którzy polecili jej zakup swoim czytelnikom.

Wyniki testów w sezonie 2020 r.

Tytuł:

Bieżnik:

Testowany rozmiar:

Wynik testu:

Wersja:

Auto Bild Allrad

Kinergy 4S 2

215/60 R16

Zwycięzca testu, wzorowa

12/2020

Tyre Reviews

Kinergy 4S 2

225/45 R17

Gorąco polecana

Test opon wielosezonowych 2020

Auto Express

Kinergy 4S 2

225/45 R17

Rekomendacja zakupu

25/11/2020

Auto Bild

Kinergy 4S 2

205/55 R16

dobra

39/2020

Wraz z modelem Kinergy 4S 2, producent opon najwyższej klasy, firma Hankook, opracowała wyspecjalizowany produkt wielosezonowy dla różnych warunków pogodowych i temperaturowych. Teraz piąta generacja opony Kinergy 4S 2 oferuje jeszcze bardziej zrównoważone i spójne osiągi. Opona jest skierowana przede wszystkim do kierowców dbających o jakość i koszty, którzy chcą się obejść bez wymiany opon co pół roku, lecz nadal oczekują zrównoważonych osiągów i bezpieczeństwa przez cały rok. Zwłaszcza w obliczu coraz bardziej zmiennych warunków pogodowych w Europie, a także dominującego użytkowania w bardziej zurbanizowanych warunkach, opona ta stanowi atrakcyjną alternatywę, zapewniającą całoroczną mobilność w zgodzie z prawem. Dzięki symbolowi płatka śniegu (3PMSF), który jest obowiązkowy dla opon zimowych w Europie od stycznia 2018 r., opona może być również użytkowana przez cały rok w krajach, w których opony zimowe wymagane są stale lub zależnie od sytuacji.

Jako opona całoroczna, Kinergy 4S 2 jest prawdziwie uniwersalnym produktem, łączącym w sobie cechy charakterystyczne dla lata i zimy, bez pogorszenia osiągów związanych z temperaturą. Jednocześnie zapewnia wysoką niezawodność w mokrych, suchych i śnieżnych warunkach. Jest to możliwe dzięki takim cechom, jak kierunkowa rzeźba bieżnika. Zachodzące na siebie bloki bieżnika w kształcie litery V zapewniają wystarczającą stabilność jazdy nawet w zimnej porze roku. Ich uzupełnieniem są bardzo szerokie, dwustopniowe, główne rowki odprowadzające, które umożliwiają odpływ wody na boki nawet podczas silnego deszczu. Dzięki temu system odprowadzania wody zapobiega poślizgowi wodnemu i jest w stanie odprowadzać błoto pośniegowe z bieżnika skuteczniej niż dotychczas. Właściwości te są wspierane przez mieszankę bieżnika z kompozytu krzemionkowo-polimerowego o wysokiej gęstości, która zapewnia doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni dzięki zawartości naturalnych olejów i żywic

Hankook opony test

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych