Aktualności, promocje...

Promocja opon ciężarowych Bridgestone

Prowadzisz firmę transportową? Potrzebujesz opon dla Twojej floty? Weź udział w promocji i zyskaj 100 pln za każdą zakupioną oponę!

Promocja opon ciężarowych Bridgestone

1. Kupuj opony Bridgestone Duravis R002 lub Ecopia H002 w jednym z serwisów Point S UNIGUM

2. Dokonaj zgłoszenia zakupu poprzez przesłanie wiadomości e-mail wraz z danymi Twojej Firmy na stronie https://fleet.bridgestonetruck.pl/*

3. Dołącz skan bądź zdjęcie dowodu zakupu towaru objętego promocją dokonanego w okresie trwania Promocji**

4. Zyskaj bonus w postaci 100 pln za każdą zakupioną oponę!

Promocja trwa od 16.03 do 30.04.2020

Regulamin znajduje się na stronie https://fleet.bridgestonetruck.pl/

*tytuł zgłoszenia/ maila: „Bridgestone-zwrot za opony”. Dane Firmy niezbedne do przyjęcia zgłoszenia: nazwa Firmy, dokładny adres, NIP, nr rachunku bankowego oraz imię i nazwisko zgłaszającego wraz z jego adresem e-mail oraz nr telefonu (do kontaktu wyłącznie w sprawie udziału w promocji)
**skan/zdjęcie dowodu zakupu (z zakrytymi danymi cenowymi) powinno zawierać rozmiar i nazwę opony pozwalające jednoznacznie stwierdzić czy jest to produkt objety promocją

opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych