Aktualności, promocje...

Exide sponsorem zespołu motocyklowego Intact GP

Exide Technologies, producent akumulatorów i globalny dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii, ponownie został sponsorem zespołu Intact GP, który będzie wspierać podczas tegorocznego sezonu mistrzostw Moto2. Ten popularny cykl w kalendarzu wyścigów motocyklowych nie tylko przyciąga szeroką publiczność z całego świata, stanowi też ważną platformę marketingową dla globalnych marek, takich jak Exide.

Exide sponsorem zespołu motocyklowego Intact GP

W sezonie 2020 w zespole Intact GP ponownie startuje Tom Lüthi – z pochodzenia Szwajcar, który w 2019 r. czterokrotnie zajął miejsce na podium w finałowych wyścigach i zdobył trzecie miejsce w mistrzostwach. Towarzyszyć mu będzie Marcel Schrötter, dla którego poprzedni sezon był najlepszy w karierze (drugie miejsce w Austin i ósme miejsce w mistrzostwach). Zespół Intact GP zakończył ubiegły sezon na drugim miejscu, a w tym roku zamierza walczyć o pierwsze miejsce na podium.

Trzydziestu kierowców będzie ze sobą rywalizować w 20 międzynarodowych wyścigach podczas zawodów MotoGP 2020. Dla milionów widzów na całym świecie wydarzenia te będą relacjonowane przez globalne stacje radiowe i telewizyjne – w tym przez Eurosport. Dzięki temu, że w wyścigach startują prototypowe motocykle wyposażone w nowatorskie rozwiązania, motocyklowe mistrzostwa świata stanowią swoisty przegląd najlepszych technologii motocyklowych, przez co są popularne nie tylko wśród fanów wyścigów, ale również wśród producentów.

Exide, jako sponsor zespołu Intact GP, prezentuje gamę akumulatorów Motorbike & Sport, w skład której wchodzą takie akumulatory, jak: Exide Li-Ion, GEL, AGM Ready, AGM i Conventional – każdy z nich został stworzony na potrzeby konkretnych zastosowań. Jak ultralekki akumulator Exide Li-Ion, który pozwala lepiej kontrolować motocykl, a przy tym jest bezobsługowy, dzięki czemu zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa w trakcie użytkowania.

Cieszymy się, że naszym sponsorem jest znów Exide – mówi Tom Lüthi, członek zespołu Intact GP. – Firma produkuje najlepszej jakości akumulatory do motocykli, o doskonałych parametrach, a w ofercie posiada jedne z najbardziej niezawodnych rozwiązań technologicznych na rynku. Akumulator Exide Li-Ion jest do 80% lżejszy od tradycyjnego akumulatora kwasowo-ołowiowego, dzięki czemu prowadzenie motocykla staje się bardziej precyzyjne – dodaje.

Sezon rozpoczął się 8 marca pierwszym wyścigiem w Katarze, gdzie Marcel Schrötter i Tom Lüthi zdobyli 15 punktów mistrzowskich dla zespołu Intact GP po zajęciu siódmego (Schrötter) i dziesiątego miejsca (Lüthi). To plasuje zespół na czwartym miejscu w rankingu drużyn Moto2 po pierwszych zawodach sezonu 2020.

akumulatory Centra Exide motocyklowe

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych