Aktualności, promocje...

Zaproszenie na Puchar Polski Traktorów Grene Race

Już wkrótce, w niedzielę 25 sierpnia 2019 w Wielowsi (gmina Pakość) odbędzie się 9 edycja Pucharu Polski Wyścigów Traktorów Grene Race. Zawody cieszą się dużą popularnością, o czym świadczy spora rzesza zawodników oraz tłumy kibiców. Początek o godzinie 10:00

Zaproszenie na Puchar Polski Traktorów Grene Race

Impreza skupia na polach Wielowsi rolników i miłośników traktorów z całej Polski! Grene Race 2019 to nie tylko wyścigi nowoczesnych, świetnie wyposażonych traktorów. To także zawody, w których biorą udział zabytkowe maszyny, niemal niespotykane na polskich drogach. Od 2018 r. zawody stanowią zabawę nie tylko dla Panów, ale również dla Pań, ponieważ jedna z kategorii przeznaczona jest wyłącznnie dla Pań (Kobiety na traktory). Oprócz wyścigów będzie moc atrakcji dla odwiedzających – całodniowa rozrywka dla rodzin, zabawy dla dzieci, rozbudowana strefa gastronomiczna, a także koncerty i inne niespodzianki.

Zawodnicy wezmą udział w 2 konkurencjach: w wyścigu na 1/4 mili oraz w slalomie równoległym w pięciu kategoriach: do 80 KM, powyżej 80 KM, traktory retro, Ursus C-330, Ursus C-45. W tym roku wprowadzona została też nowa kategoria – NAJGŁOŚNIEJSZY TRAKTOR!

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia "słodkiego" stoiska point S UNIGUM na Pucharze Polski Traktorów Grene Race, który odbędzie się w Wielowsi (gmina Pakość), 25 sierpnia 2019 r. o godzinie 10.00

Puchar Polski Traktorów Grene Race - plakat

UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych