Aktualności, promocje...

Goodyear Eagle F1 SuperSport bezkonkurencyjna w teście serwisu Tyre Reviews

Nowa opona Goodyear Eagle F1 SuperSport znalazła się w czołówce pierwszego w historii testu ogumienia Ultra Ultra High Performance (UUHP), przeprowadzonego przez Tyre Reviews, najpopularniejszą stronę internetową poświęconą recenzjom opon. Produkt, który czerpie z doświadczeń Goodyeara w wyścigach, aby zapewnić doskonałą przyczepność i sterowność, uzyskał fantastyczne wyniki.

Opona Goodyear Eagle F1 SuperSport p>Badanie z udziałem opon ośmiu różnych marek, w tym Continental i Michelin, zostało przeprowadzone w ośrodku testowym Continental w Uvalde Texas, przy użyciu BMW M2 wyposażonego w ogumienie w rozmiarze 245/35 R19 na przedniej osi i 265/35 R19 na tylnej. Szeroki test obejmował wszystkie główne dyscypliny kontroli opon, w tym prowadzenie i hamowanie na suchej i mokrej nawierzchni, odporność na aquaplaning, opory toczenia, hałas i komfort, ze szczególnym uwzględnieniem subiektywnych aspektów tych testów.

Jonathan Benson, właściciel Tyre Reviews, przyznał najwyższe noty Goodyear Eagle F1 SuperSport, wskazując, że opona uzyskała „doskonałe wyniki w kluczowych testach prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, z doskonałym wyczuciem kierowania i równowagą w każdych warunkach”.

Benson dodał, że „nowa opona Goodyear z powodzeniem konkuruje z rywalami, plasując się blisko we wszystkich kluczowych obszarach i doskonale radząc sobie na mokrej nawierzchni”.

Prowadzenie na mokrej nawierzchni to obszar, w którym Eagle F1 SuperSport zrobiła największe wrażenie. Jonathan stwierdził, że „w tym aspekcie nowy Goodyear osiągnął doskonałe wyniki, oferując optymalną równowagę pomiędzy przodem i tyłem samochodu, zapewniając jednocześnie doskonałą przyczepność na całym okrążeniu”.

Mike Rytokoski, dyrektor ds. marketingu opon osobowych Goodyear w Europie powiedział: „Jesteśmy podekscytowani wynikami testu. Wiedzieliśmy, że mamy doskonałą oponę, gdy wprowadzaliśmy ją na rynek na początku roku, ale potwierdzenie jej jakości przez tak wpływowego i dobrze poinformowanego recenzenta jakim jest Tyre Reviews, naprawdę dowodzi osiągów nowej gamy”.

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych