Aktualności, promocje...

Nowe opony dla aut klasy SUV na każde zimowe warunki

Odpowiadając na potrzeby szybko rosnącego rynku SUV, wiodąca polska firma oponiarska Dębica S.A. wprowadza Frigo SUV2 – przyjazną dla portfela oponę zimową, która sprawdzi się w każdych warunkach zimowych. Produkt będzie dostępny w sześciu rozmiarach.

Opona zimowa Dębica Frigo SUV2

Doskonała przyczepność w każdych warunkach zimowych
Dzięki wielokierunkowemu bieżnikowi zoptymalizowanemu pod kątem aut klasy SUV, kierowcy mogą liczyć na mocną przyczepność na zaśnieżonych drogach. Klocki o wielu krawędziach i lamelach umieszczone w rzeźbie bieżnika wgryzają się w śnieg, zapewniając dodatkową przyczepność. Ponadto charakterystyczny kształt bieżnika w literę V skutecznie rozprasza wodę, zapewniając tym samym wyższą odporność na aquaplaning. Z kolei nowo zaprojektowana, szeroka powierzchnia styku umożliwia lepszy kontakt opony z nawierzchnią, co poprawia parametry hamowania na oblodzonych drogach. Nowy produkt Dębicy wyróżnia się też efektywnością paliwową, co jest zasługą konstrukcji o niskich oporach toczenia, która zmniejsza straty energii i zużycie paliwa.

„Projektując oponę Dębica Frigo SUV2, nasi inżynierowie postawili na dobre osiągi za rozsądną cenę. Kierowcy mają teraz do dyspozycji produkt, który doskonale sprawdza się w każdych zimowych warunkach, pozostając przy tym przyjaznym dla portfela” – mówi Piotr Nagalski, Dyrektor Marketingu Dębica na teren Europy.

Frigo SUV2 uzupełnia zimową ofertę produktową Dębicy, w której użytkownicy mają też do dyspozycji opony Frigo 2 i Frigo HP2. Nowe ogumienie dedykowane do pojazdów typu SUV będzie dostępne w sześciu rozmiarach. Połowa zostanie wprowadzona na rynek do końca października, a łącznie do końca roku dostępnych będzie pięć rozmiarów.

Dostępność

Rozmiar

lipiec 2018

235/65 R17 108 H XL

październik 2018

225/65 R17 106 H XL

215/60 R17 96 H

grudzień 2018

225/60 R17 103 V XL

235/60 R18 107 H XL

styczeń 2019

255/55 R18 109 H XL


Źródło: Dębica

Dębica opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych