Aktualności, promocje...

Brodka gościem specjalnym Firestone Stage na Open’er Festival w Gdyni

W tym roku Firestone Stage na Open’erze 2018 to nowa, większa scena oraz nowe miejsce na terenie festiwalu. Organizatorzy zadbali również o niespodziankę dla fanów polskiej muzyki. Wydarzeniem sceny będzie koncert Barbary Wrońskiej, do której w charakterze gościa dołączy Brodka. Wspólny występ artystek na Firestone Stage został zaplanowany na czwartek, 5 lipca.

Brodka gościem specjalnym Firestone Stage na Open’er Festival w Gdyni

Brodka od dwóch lat wspiera jako ambasadorka i przewodnicząca Jury konkurs Firestone Headliners of Tomorrow, który wyłania młode polskie talenty muzyczne. Jego finaliści mają okazję nagrania sesji live, a zwycięzca głosowania publiczności dołącza do line-up’u Firestone Stage. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.konkursfirestone.pl.

O Barbarze Wrońskiej zrobiło się głośno po wydaniu jej debiutanckiej solowej płyty „Dom z ognia”. To właśnie dzięki niej artystka związana poprzednio z zespołem Pustki oraz duetem Ballady i Romanse zyskała oddaną fankę w osobie Brodki, która wystąpi gościnnie podczas jej koncertu.

Amerykańska legenda motoryzacji, marka Firestone, od 90 lat wspiera muzyczne projekty na świecie. W Polsce promuje młode talenty muzyczne, które w ramach programu Firestone Headliners of Tomorrow, walczą o swoje miejsce na jednej ze scen Open’er Festival – Firestone Stage.

17. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 4 – 7 lipca 2018 roku na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo.


Źródło: Firestone
Udostępnij

Firestone

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych