Aktualności, promocje...

Hankook Tire Dostawcą Roku 2017 według General Motors

Firma Hankook Tire została ogłoszona Dostawcą Roku (ang. Supplier of the Year) przez koncern General Motors podczas 26. dorocznej ceremonii wręczania nagród Dostawcy Roku, która odbyła się w piątek, 20 kwietnia w Orlando, na Florydzie.

Hankook Tire Dostawcą Roku 2017 według General Motors

Koncern General Motors wyróżnił 132 dostawców z 17 krajów, którzy nie tylko sprostali, ale wręcz przewyższali oczekiwania koncernu oraz dostarczali nowe, innowacyjne rozwiązania. Firma Hankook została uhonorowana już drugi raz z rzędu.

„Dla koncernu General Motors jest to okazja do wyróżnienia liderów wśród naszych dostawców”, powiedział Steve Kiefer, starszy wiceprezes GM odpowiedzialny za globalne zaopatrzenie i łańcuch dostaw. „Branża motoryzacyjna zmienia się w niesłychanym tempie. Nasze relacje z dostawcami mają kluczowe znaczenie w kontekście dostarczania aktualnej, solidnej oferty pojazdów oraz przyszłych nowatorskich samochodów i usług mobilnych”.

Nagroda Dostawcy Roku koncernu General Motors zarezerwowana jest dla dostawców, którzy spełniają wymagania z zakresu jakości, wykonawstwa, innowacyjności i łącznych kosztów przedsięwzięcia. Wśród zwycięzców znajdują się firmy dostarczające produkty i usługi w obszarze podzespołów do pojazdów, łańcucha dostaw i logistyki, obsługi klienta i obsługi posprzedażowej oraz usług pośrednich.

„Firma Hankook z dumą odebrała kolejną nagrodę Dostawcy Roku koncernu General Motors”, powiedział Hyun Bum Cho, prezes i dyrektor generalny Hankook Tire. „Cenimy współpracę z koncernem General Motors i wierzymy, że przyznanie tej nagrody dwa razy z rzędu jest świadectwem naszego solidnego partnerstwa i stałego, wspólnego rozwoju”.


Źródło: Hankook
Udostępnij

Hankook opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych