Aktualności, promocje...

Bezpieczna i bezawaryjna jazda latem z Nokian Tyres

Bezpieczna i bezawaryjna jazda latem: technologia aramidowej ściany bocznej, opony letnie typu SUV, opony do aut typu van i camper, opony osobowe oraz gwarancja Nokian Tyres Aramid i program ochrony Nokian Tyres Satisfaction Promise. Nokian dla Twojego spokoju ducha.

Unikalna technologia aramidowej ściany bocznej

Unikalna technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres pozwoli Ci w pełni cieszyć się jazdą w sezonie letnim.

Auta typu SUV są coraz częściej wybierane nie tylko przez wielbicieli jazdy terenowej i off-road, ale także do poruszania się po mieście i wyjazdów w plener. Podróżowanie ciężkim pojazdem po trudnym terenie zarówno w mieście jak i poza nim powoduje, że coraz większe wymagania stawia się oponom, które mają za zadanie nie tylko zapewnić bezpieczeństwo jazdy ale i stabilne prowadzenia pojazdu w każdych warunkach. Aby spełnić oczekiwania kierowców fiński producent opon, firma Nokian Tyres wprowadziła nowoczesną technologię aramidowej ściany bocznej . Niezwykle trwałe włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opon Nokian Tyres sprawiają że są one praktycznie niezniszczalne. Technologia ta zastosowana została we wszystkich oponach klasy premium do pojazdów typu SUV, a od tego roku również w oponach przeznaczonych do stosowania w lekkich samochodach ciężarowych oraz pojazdach typu van i campervan.

Opony letnie do samochodów typu SUV marki Nokian Tyres

Opony letnie do samochodów typu SUV marki Nokian Tyres – połączenie maksymalnej wytrzymałość i wygodnego prowadzenia

„Dzięki technologii aramidowej ściany bocznej opony letnie marki Nokian Tyres przeznaczone do stosowania w pojazdach typu SUV i van są niezwykle wytrzymałe i zapewniają najwyższe bezpieczeństNowo jazdy. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opon Nokian Tyres sprawiają że są one mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia i przecięcia spowodowane wjechaniem na kamień, wysoki krawężnik czy dziurę w drodze. Włókno aramidowe jest materiałem znanym z branży samolotowej i zbrojeniowej” ,mówi Martin Dražík, Product Manager na Europę Środkową w firmie Nokian Tyres.

Opony letnie Nokian Line SUV przeznaczone do średnich i małych SUV-ów zapewniają dynamiczne prowadzenie, wyjątkowy komfort jazdy oraz świetną przyczepność nawet na mokrej nawierzchni. Dzięki zastosowaniu technologii aramidowej ściany bocznej są one niezwykle wytrzymałe i wyjątkowo odporne na uszkodzenia. Opony Nokian Line SUV gwarantują maksymalne osiągi nawet na długich trasach, a jednocześnie pozwalają ograniczyć zużycie paliwa.

Opony sportowe Nokian zLine SUV gwarantują precyzyjne prowadzenie i wysoki komfort jazdy, oraz maksymalną przyczepnością nawet na mokrej nawierzchni zapewniając tym samym wyjątkowe bezpieczeństwo nawet w ekstremalnych warunkach. Ściany boczne opon zLine SUV wzmocnione zostały włóknem aramidowym zapewniając niezwykłą wytrzymałość nawet w przypadku największych SUV-ów o dużej mocy.

Stworzone z myślą o miłośnikach jazdy terenowej i fanach SUV-ów z napędem 4x4, unikalne opony Nokian Rockproof świetnie sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających i ekstremalnych warunkach. Dzięki zastosowaniu technologii aramidowej ściany bocznej, specjalnej mieszanki gumowej, agresywnej rzeźby bieżnika oraz unikalnej technologii stone ejector powodującej wyrzucenie kamieni spomiędzy żeber bieżnika, opony te cechuje nie tylko niezwykle długi okres eksploatacji, ale także duża wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych.

Niezwykła wytrzymałość opon do pojazdów typu van i camper oraz lekkich pojazdów ciężarowych

Niezwykła wytrzymałość opon do pojazdów typu van i camper oraz lekkich pojazdów ciężarowych

Pojazdy typu van i camper są szczególnie eksploatowane w okresie letnim. Ze względu na duże obciążenie oraz jazdę po krawężnikach i drogach o złej jakości, często pokrytych żwirem, opony do tego typu pojazdów muszą nie tylko być w stanie udźwignąć cały ich ciężar, ale także zapewnić bezpieczne i pewne prowadzenie w każdych warunkach. Z tego względu marka Nokian Tyres postanowiła zastosować nowoczesną technologię aramidowej ściany bocznej we wszystkich dostępnych na rynku produktach firmy przeznaczonych do stosowania w pojazdach typu van i camper włączając modele Nokian cLine Van , Nokian cLine Cargo oraz Nokian Weatherproof C .

Bezpieczna i bezawaryjna jazda latem z Nokian Tyres

Opony do samochodów osobowych marki Nokian Tyres sprawią, że jazda w okresie letnim stanie się bezpiecznym i relaksującym doświadczeniem

Marka Nokian Tyres oferuje kierowcom samochodów osobowych szeroki wybór letnich opon klasy premiuj o wysokiej funkcjonalności. Wśród nich znajduje się zarówno bardzo popularna wśród kierowców i zapewniająca doskonałą przyczepność nawet na mokrej nawierzchni opona Nokian Line jak i jej odpowiednik przystosowany do jazdy przy dużych prędkościach – model Nokian zLine . Opona Nokian iLine przeznaczona głównie do mniejszych samochodów rodzinnych została wyprodukowana właśnie z myślą o rynku środkowoeuropejskim. Szczególny nacisk położono na oszczędność paliwa i ochronę przed akwaplanacją. Kierowcy samochodów elektrycznych i hybrydowych na pewno docenią model Nokian eLine 2 . Opony te nie tylko posiadają klasyfikację AA w kategorii oporu toczenia, ale także zapewniają ekonomiczną jazdę w każdych warunkach pogodowych.


Sukces opon marki Nokian Tyres w testach opon letnich: ocena „Polecane”

Opony marki Nokian Tyres odniosły sukces w testach opon letnich przeprowadzonych wiosną tego roku przez niemiecki magazyn motoryzacyjny „ACE Lenkard”. Model Nokian zLine w rozmiarze 235/45 ZR18 zajął w rankingu wysokie, drugie miejsce (ex aequo) i uzyskał ocenę “Polecany”. Szczególną uwagę zwrócono na bardzo dobre hamowanie oraz prowadzenie na mokrej nawierzchni oraz dobre zachowanie w trakcie akwaplanacji. Opony chwalono także za dobre hamowanie i prowadzenie na suchej nawierzchni oraz wspaniale niskie opory toczenia. Sukces opon potwierdziły niemiecki test GTÜ oraz austriacki ARBÖ.


Gwarancja Nokian Tyres Aramid i program ochrony Nokian Tyres Satisfaction Promise dla Twojego spokoju ducha

Opony do pojazdów typu SUV Nokian Tyres zapewniają trwałość i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Ponieważ jednak wiemy, że życie potrafi być nieprzewidywalne opony marki Nokian Tyres objęte zostały gwarancją Nokian Tyres Aramid Guarantee , która obejmuje przypadkowe uszkodzenia ściany bocznej opony podczas normalnego użytkowania i zapewnia bezpłatny odbiór identycznego, nowego produktu u dowolnego sprzedawcy ogumienia Nokian Tyres biorącego udział w programie.

Firma Nokian Tyres zapewnia również gwarancję satysfakcji . Jeśli zakupiony komplet opon marki Nokian Tyres z jakiegokolwiek powodu nie spełnia Twoich oczekiwań w ciągu 14 dni możesz je wymienić na nowy zupełnie za darmo. Program ochrony Nokian Tyres Satisfaction Promise ma zastosowanie do opon zakupionych w wyznaczonych sklepach oponiarskich.


Źródło: Nokian
Udostępnij

Nokian opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych